1. Головна
  2. Новини
  3. На місцеві вибори Ковель отримає з держбюджету понад 2 мільйони гривень

На місцеві вибори Ковель отримає з держбюджету понад 2 мільйони гривень

Низку питань, які вносяться на розгляд чергової сесії міської ради, вчора опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів, - пишуть на сторінці Ковельської міськради у Фейсбук.

Обранців громади стосовно внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 р. № 60/6 «Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік» поінформувала начальник фінансового управління Валентина Романчук. Вона повідомила, що з державного бюджету Ковель отримає кошти на організацію місцевих виборів - 2 мільйони 202 тисячі гривень.

Як відомо, з 1 вересня в Україні зросла мінімальна заробітна плата. Це у свою чергу передбачає збільшення зарплат педагогам. Місту спрямовано на ці потреби — 2 мільйони 543 тисячі гривень освітньої субвенції.

У Ковелі в рамках програми пільгового довгострокового кредитування молодих сімей було здано дві черги будинку по вул. Володимира Кияна, 70Б. Частині родин надали кредити з місцевого бюджету.

Отож кошти, які вони повертають у казну міста, мають цільове призначення. Їх знову ж таки можна використати на кредити для молодіжного будівництва. 400 тисяч гривень буде надано ще одній сім'ї, яка також матиме й співфінансування з державного бюджету.

На засідання комісії погодили внесення змін до низки місцевих програмах. Проєкти рішень рекомендовані до затвердження на сесії міської ради, яка відбудеться 24 вересня.

#МіськийБюджет #Депутати

Коментарі

Читайте також

У Ковелі діти загиблих бійців отримують до дня народження по 1 тис грн з міського бюджету

У Ковелі діти загиблих бійців отримують до дня народження по 1 тис грн  з міського бюджету
За підтримки міського голови Олега Кіндера та з ініціативи міського центру соціальних служб, матеріальну допомогу виплачують 15-ти неповнолітнім дітям, які втратили своїх батьків на війні.

У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно

У Ковелі і надалі пільгові категорії дітей харчуватимуться у школах і садках безкоштовно
Оплату гарячих сніданків та обідів сиротам, дітям переселенців, загиблих бійців, з малозабезпечених родин, як і в попередні роки, проводитимуть за кошти міського бюджету.