1. Головна
  2. Новини
  3. У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки на Ковельщині презентували українські видання

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки на Ковельщині презентували українські видання

16 вересня 2020 року в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулася зустріч у рамках Української міжрегіональної літературно-мистецької акції під назвою «Наша сучасність і майбутність до Лесі прямує», що присвячується 150-ій річниці від дня народження Лесі Українки. Про це повідомили на сторінці музею у соцмережі.

Акція передбачає відвідування культурно-освітніх закладів України та зарубіжжя з метою презентації книг та популяризації українського письменництва в Україні та за її межами.

До Колодяжного завітали із презентацією наукових, літературно-художніх та публіцистичних видань: "Дві долі - одна філософія життя" - редактор-упорядник, лауреат премії Лесі Українки Житомирського обласного відділення Українського фонду культури "Українська Мадонна", Світлана Мефодіївна Лелях-Бегутова та книги “Величні сподвижниці України” - головний редактор, заступник голови Управління будівництва Хмельницької АЕС, депутат Нетішинської міської ради, громадський діяч Олександр Степанюк.

Також були присутні: Караван Марія - народознавець, педагог, член Національної спілки журналістів України, м.Славута; Микола Руцький - письменник, член Національної спілки письменників України, м.Нетішин; Олександр Шустерук - кореспондент газети "Перспектива", м. Нетішин; Павло Кухта - начальник гуманітарного відділу Колодяжненської об’єднаної громади; працівники будинків культури та бібліотек Колодяжненської об’єднаної громади.

На згадку про зустріч автори подарували свої книги представникам бібліотек Колодяжненської ОТГ та загальноосвітній школі I-III ступенів с. Колодяжне. Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки отримав дві презентовані книги з авторським підписом, відеофільм “Дві долі - одна філософія життя", зображення у рамках робіт скульпторки, художниці Світлани Лелях-Бегутової: портрет Лесі Українки (крапкова графіка, винайдена автором у 1999р.), та єдиного в Україні пам’ятного знаку подружжю Косач-Квітці, м.Славута, 2018р.

Зустріч завершилась екскурсією музеєм Лесі Українки для гостей.#ЛесяУкраїнка

Коментарі

Читайте також