1. Головна
  2. Новини
  3. 28 медалей здобули ковельські веслувальники на командному чемпіонаті України

28 медалей здобули ковельські веслувальники на командному чемпіонаті України

У Полтаві проходив командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное, на якому збірна Волині посіла друге місце, завоювавши 12 золотих, 7 срібних та 10 бронзових медалей. Про це інформує ІА "Волинські новини".

Зокрема, на дистанції 200 м волинські веслувальники здобули золото: Андрій Рибачок у каное-одиночці; Андрій Рибачок та Володимир Троцюк у каное-двійці; Володимир Троцюк, Богдан Куницький, Віктор Свиридюк, Олександр Яцюк у каное-четвірці.

Богдан Чабан та Антон Кисіль здобули срібло.

Бронзові медалі вибороли: Олександр Яцюк у каное-одиночці; Ілона Грабовець у каное-одиночці; Павло Семенюк та Павло Борсук у каное-двійці; Сергій Яковлєв, Назар Остапчук, Павло Семенюк та Богдан Чабан у каное-четвірці.

Дистанція 1000 м: першість здобув Андрій Рибачок у каное-одиночці; Ілона Грабовець у каное-одиночці; Андрій Рибачок та Віктор Свиридюк у каное-двійці; Володимир Троцюк, Олександр Яцюк, Віктор Свиридюк та Антон Кисіль у каное-четвірці.

Срібло вибороли Віктор Свиридюк у каное-одиночці; Павло Борсук та Павло Семенюк у каное-двійці; Ілона Грабовець та Анастасія Ємельянова у каное-двійці.

"Бронзові" місця посіли Олександр Яцюк у каное-одиночці.

На дистанції 500 м золото здобули: Андрій Рибачок у каное-одиночці; Ілона Грабовець та Анастасія Ємельянова (м. Луцьк) у каное-двійці; Андрій Рибачок та Віктор Свиридюк у каное-двійці; Андрій Рибачок, Павло Семенюк, Антон Кисіль та Павло Борсук у каное-четвірці.

Срібні медалі вибороли Олександр Яцюк у каное-одиночці; Антон Кисіль та Богдан Чабан у каное-двійці.

Бронзові нагороди отримали: Віктор Свиридюк у каное-одиночці; Ілона Грабовець у каное-одиночці; Володимир Троцюк та Олександр Яцюк у каное-двійці; Володимир Троцюк, Віктор Свиридюк, Богдан Куницький та Олександр Яцюк у каное-четвірці.

Третє місце у змішаному типі траси-мікс у каное-двійці посіли Ілона Грабовець та Олександр Яцюк.

Першість здобули - Володимир Троцюк та Віктор Свиридюк у каное-двійці на дистанції 5000 м.

Ковельчани є вихованцями відділення веслування на байдарках і каное Ковельської КДЮСШ ім. Є.Кондратовича (тренери: Володимир Троцюк, Олексій Гичка, Лариса Гурська, Світлана Проніна) та Ковельської філії ОСДЮШОР «Олімп» (заслужені тренери України: Федір Семенюк, Василь та Олександр Прохоруки).


#Веслування

Коментарі

Читайте також