1. Головна
 2. Новини
 3. Список кандидатів на посаду Ковельського міського голови та партій, які візьмуть участь у місцевих виборах-2020

Список кандидатів на посаду Ковельського міського голови та партій, які візьмуть участь у місцевих виборах-2020

Для участі у місцевих виборах 2020 року Ковельською міською ТВК зареєстровано 11 партій та списки кандидатів у депутати Ковельської міської ради:

1. "Свобода" – 30 кандидатів;
2. "За майбутнє" – 38 кандидатів;
3. "Національний корпус" – 21 кандидат;
4. "Сила і честь" – 38 кандидатів;
5. "Побратими України" – 21 кандидат;
6. "Європейська солідарність" – 38 кандидатів;
7. "Аграрна партія України" – 24 кандидати;
8. "Слуга народу" – 28 кандидатів;
9. "Батьківщина" – 38 кандидатів;
10. "Народна партія" – 34 кандидати;
11. "Радикальна партія Олега Ляшка" – 21 кандидат;

Зареєстровано 7 кандидатів на посаду міського голови Ковеля (самовисунення):

1. Володимир Пархонюк;
2. Олександр Геч;
3. Ігор Семенюк;
4. Анатолій Корець;
5. Микола Силюк;
6. Іван Тусь;
7. Олександра Ткачук.

Зареєстровано 8 кандидатів на посаду міського голови Ковеля (від партійних організацій):

1. "Свобода" – Юрій Поліщук;
2. За майбутнє – Ігор Чайка;
3. "Слуга народу" – Олег Уніга;
4. "Сила і честь" – Ігор Пініс;
5. "Європейська солідарність" – Сергій Кошарук;
6. "Батьківщина" – Олег Кіндер;
7. "Народна партія" – Ігор Верчук;
8. "Аграрна партія України" – Іван Смітюх

Нагадаємо, що у Ковелі та приєднаних до міста 14-ти селах утворено 4 територіальних виборчих округи, до складу яких увійшло 42 виборчих дільниці. Цьогоріч вперше у місцевих виборах як жителі ковельської територіальної громади братимуть участь мешканці сіл: Ружин, Клевецьк, Городелець, Зелена, Воля Ковельська, Доротище, Гішин, Тойкут, Воля, Заріччя, Лапні, Любче, Білин, Колодниця.


#Вибори

Коментарі

 • Микола
  По факту, кандитати 3 - Кіндер, Кошарук та Чайка. Якщо вибирати між Кошаруком та Чайкою - однозначно Чайка (принаймі не брехун та маніпулятор)! А якщо вибирати між Чайкою та Кіндером - однозначно Кіндер, бо Ковелю не потрібне правління олігархату через підставну особу!
  Відповісти
  • Алла
   Чайка від партії "За майбутне", яка фінансується Коломойським. Кіндер від партії "Батьківщина", це партія Путіна.
   Відповісти
 • До Миколи
  А Ковелю потрібен третій термін Кіндера?
  Відповісти
  • Микола
   У Ковелі гарні дороги (у порівнянні з іншими містами), місто розбудовується, палац учнівської молоді імені Івана Франка, народний дім «Просвіта», КДЮСШ, ЦНАП, Ковельське МТМО, є безліч напрямів, у яких суттєві зрушення у сторону сучасності завдяки діям існуючої влади. Вже з президентом експеримент вийшов невдалий, так для чого експериментувати з Ковелем? Краще синиця в руках, ніж журавель у небі!
   Відповісти
 • Обурений
  Ви що Люди! Який Кіндер! Сам Івахів сказав що він уже всім надоїв.
  Відповісти
  • Саша
   Не вдалося Івахіву командувати, от і надоїв. Зате Чайка буде підконтрольний на всі 100%!
   Відповісти
   • Валентина
    Згідна
    Відповісти
   • Алла
    Кому підконтрольний? Коломойському!
    Відповісти
  • А Вам...
   ...Івахів ще НЕНАДОІВ?
   Відповісти
  • Ірина
   Ото знайшли чесного Івахіва. Він же з партії '' За майбутнє Коломойського. А це одна шайка з Палицею. Карпати під Буковель віджали, то тепер за Ковель візьмуться. А кіндеру вже хвалить. По закону деяких європейських країн, керівник ефективний тільки два роки, а потім стає царем.Тому вибирати потрібно людину, яка є проукраїнською, фаховою, і не замішана в коруцції
   Відповісти
   • Валентин
    Що поганого в Буковелі? Крутий курорт такого рівня, що польському Закопане і не снилось...
    Відповісти
 • Ковельчанин
  А за кого голосувати? За "чесного" Чайку, який 10 років хвалив владу, а потім за місяць до виборів почав критикувати що все погано? За підлого та брехливого Кошарука, від якого родичі навіть відхрестилися? Чи за Геча, який описує собі "зашквальний" рейтинг орієнтуючись лише на своїх фантазіях? Говорив що його всі знають і не буде використовувати агітаційні листівки, а потім пів міста обгадив і ходив по базарам ніби жебрак у всіх випрошуючи "голос"? Чи за Ткачук, яка лише "відосікі" про запити до міської ради писала без ніякої конкретики і пообклеювала зупинки своєю агітацією? Чи можливо Селюк, який у власному житті не може порядок навести? Чи Семенюк, який тільки "побухать" і слова до слова не звяже? Немає гідних кандидатів! Краще все залишити так як є, ніж вибрати хтозна-що!
  Відповісти
 • Олександр
  Я вважаю що потрібно голосувати за того кандидата, який реагує на звернення громадян та протягом останніх років реально допоміг людям. Кожен повинен знайти такого кандидата для себе.Пініс, Кошарук,Чайка,Поліщук,Верчук це кандидати які реально показали себе з позитивноі сторони.На мою думку, Пініс найдостойніший серед них.Поліщук теж хороший варіант, але про нього мало що відомо
  Відповісти
 • Чарівник
  Перш ніж обирати достойного гляньте у дзеркало і скажіть , а кого ми варті ? Дуже легко одягти вишиванку і вчепити прапорець у машину і одночасно викидати сміття під бардюр, паркуватись як завгодно, годувати собак на ринку , мутити схеми , займатись контрабандою, різати ліс, недотримуватись карантинних заходів, приклонятись перед відвертим покидьком бо від нього дещо у місті залежить..... кого б не обрали все одно все залишиться як було
  Відповісти
  • Юрій
   А хто рветься у депутати??? Ті ж самі покидьки! По життю палець об палець не вдарили, а язик на обіцянки добре підвішаний! Толку взагалі нуль, сприяють вирішенню лише власних інтересів. А все тому, що народ не контролює! От і заслуговуємо на те, що маємо!
   Відповісти
 • Олександр Іванович
  Приймаємо ставки панове....У другий тур вийдуть представник старої номенклатурної еліти, чинний мер Ковеля Олег Кіндер і представник олігархату майбутнього Ігор Чайка..Переможуть тут підкилимні договорняки та великі гроші..В часи коронавірусної кризи, люди стараються не помічати патріотичних намірів, а голосують за миттєве наповнення свого холодильника..Ну яке може чекати таких людей майбутнє -,холодильник швидко спорожніє.., та настане :1)абсолютна влада князів-олігархів в своїх вотчинах ,2)сомалі в державі..та 3)ейфорія у російського агресора ,бо капітуляцію,нейтралізацію та федералізацію легко буде нав'язати олігархічним князівствам .
  Відповісти
  • Руслан
   Неважливо хто буде, якщо народ не контролюватиме - великих результатів очікувати не варто! Брати активну участь у засіданнях сесій, контролювати дії депутатів та максимальна публічність, ось що важливо!
   Відповісти
 • Арканзас
  Чому не коментуєте такі кандидатури як Сметюх,Корець?Як на мене то це,хазяяйновиті люди.А місту потрібен господар.
  Відповісти
  • Комунофоб
   Проти Корця нічого поганого не скажу. А от червонозадий смітюх, брат януковицького покидька... будем продовжувати будивництво комунізьму?
   Відповісти
  • Алла
   Потрібен патріот.
   Потрібен патріот. Відповісти
  • Людмила
   Я згідна. Сметюх достойна людина, господар і вміє виставляти приорітети і досягати успіху, багато років очолює хлібзавод і ніколи не був замішаний в корупційних оборудках
   Відповісти
 • Алла
  А мені якось до проросійських партій душа не лежить. ЄС і крапка.
  А мені якось до проросійських партій душа не лежить. ЄС і крапка. Відповісти
  • До Алли
   А мені до брехунів душа не лежить. Варто пригадати сміттєпереробний завод (Кошарук зірвав будівництво, організував мітинг, чим пришвидчив процес екологічної катастрофи у Ковелі), ветсанзавод (обіцяв за місяць все виправити - інакше у відставку, але і ні те, ні друге не виконав), та що тут говорити, при його каденції депутати висловили йому недовіру, це вагомий чинник, про який варто задуматися... Висновки робіть самі!
   Відповісти
   • Алла
    Не кличте нас в "рускій мір", ми вже там були!
    Відповісти
 • До Комунофоба
  А те що за радянських часів усі були комуністами в тому числі думається і Ваші Батьки, це Вас не бентежить, як же так сталося Що сім"я комуністів народили такого самородка як Ви? У мене взагалі дуже часто Виникають питання в тому числі і щодо декомунізації, от перейменували вулицю Ватутіна на іншу, при цьому історія нас нічого так і не вчить оскільки знову ж таки перейменували в чиєсь Ім"я, тож назвіть її Камінь-Каширська. Хоча для мене Ватутін по сьогоднішній день це великий полководець та стратег, якого Армія підтримувала в часи Визвольної війни, який керував визволеням нашої частини Країни! Хоча до цього вертатись не хочу. Річ у тому, що якщо так розсуждати, як говорите Ви то вийде що ми всі злочинці і негідники бо як не крути рано чи пізно будь-який Ваш родич може вляпатись в якусь неприємну ситуацію, а всі Вам будуть тикати і казати, що Ви такий же негідник як і Ваш родич, який доприкладу керував автомобілем в стані алкогольного спяніння! Я також підтримую позицію, що на даний момент Ковеля як і будь-якому місту потрібні господарники люди у яких порядок не лише біля доми, а й на роботі. Як мене уже десяток років харить нас В"їзд в Ковель зі сторони Люблинця :((( Господи прости.... Сільмаш розваляний, і та зупинка Обригана з Тим Самогонно торгуючим Магазинчиком засцяним покругу.... І Це вся Європа їде і каже оце то ми в Ковель заїхали, Слава Богу зі сторони Луцька хоч трохи прибралося. Я і за Корця Вболіваю і за Смітюха не зовсім тільки розумію чому Вони пішли окремо і не обєднались, бо ж два як то кажуть представники бізнесу, хоча Корцю на мою думку ще є чому вчитись.... у нього ще все попереду.
  Відповісти

Читайте також