Щоб уникнути відповідальності за порушення ПДР, водій пропонував патрульним 500 гривень

Водій, який порушив правила дорожнього руху, пропонував патрульним хабар, - повідомляє пресслужба поліції.
Уночі, 28 вересня, на стаціонарному посту автодороги, М-07 Київ – Ковель – Ягодин ковельські патрульні виявили транспортний засіб Fiat Scudo, який рухався з порушенням правил дорожнього руху.

Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення 22-річний водій не пред’явив реєстраційний документ на транспортний засіб та почав пропонувати патрульним неправомірну вигоду у сумі 500 грн за уникнення відповідальності.

Поліцейські неодноразово попереджали водія про кримінальну відповідальність за пропозицію та обіцянку неправомірної вигоди, на що він не реагував та продовжував її пропонувати.

На кермувальника склали відповідні адміністративні матеріли та викликали слідчо-оперативну групу Ковельського ВП.

Наразі за цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки  м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»
Низка заходів пройшла під гаслом «Твій друг - безпечний рух!», метою яких було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, заміських дорогах, у транспорті, профілактика дорожньо-транспортного травматизму.