1. Головна
  2. Новини
  3. У ліцеї № 3 імені Лесі Українки м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки пройшла низка заходів під гаслом «Твій друг - безпечний рух!», метою яких було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Про це педагоги розповіли на сторінці закладу у Фейсбук.

Відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!», на якому учні-волонтери старших класів розповідали своїм молодшим підопічним про правила поведінки пішоходів та розмалювали тематичними яскравими малюнками усе подвір'я школи.

А також до найменших учнів ліцею завітала патрульна поліція міста Ковель та інспектор зв’язків з громадськістю ВОНС м. Ковель УПП у Волинській області ДПП лейтенант поліції Олена Дмитрук, яка у цікавій ігровій формі розповіла про правила дорожнього руху та важливість їх дотримання. Правоохоронці обговорили з школярами, яку небезпеку можуть становити ті чи інші транспортні засоби, як і де слід кататися на велосипеді та які правила обов’язкові для пішоходів будь-якого віку. Також діти дізналися більше про роботу поліцейських, які дбають про безпеку дорожнього руху.

Крім того, класними керівниками були проведені тематичні уроки та виховні бесіди на тему «Знай та вивчай правила дорожнього руху!», «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. У навчальних кабінетах облаштовано куточки з правилами дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів.

Серед 5-11 класів проведено конкурс на кращу учнівську презентацію з безпеки дорожнього руху. Біля кожного класу діти презентували свої стіннівки з закликами дотримуватись правил дорожнього руху і правил безпечної поведінки на вулицях.

У бібліотеці було організовано тематичну виставку та облаштовано фотозону «Твій друг-дорожній рух!» де всі охочі мали змогу не тільки почитати цікаву літературу але й зробити гарне фото.#Безпека #ПатрульнаПоліція #Освіта

Коментарі

Читайте також