1. Головна
  2. Новини
  3. 30 вересня — День усиновлення

30 вересня — День усиновлення

Традиційно в останній день вересня ми відзначаємо - День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

У цей день ми повинні думати й про тих хлопчиків і дівчаток, які ще чекають такої бажаної для них родини.

На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 14 дітей віком до 18 років, які не досягли повноліття та підпадають під усиновлення.

Радіємо, що у 2020 році було проведено 1 внутрісімейне усиновлення (усиновлення одним із подружжя дитини другого з подружжя) та трьох статусних дітей усиновлено громадянами України.

Спасибі усім, хто здійснив благородний вчинок та взяв дитину у родину, за ваші мудрість і щирість, розуміння, велику душу та безкінечне терпіння.
Якщо ви маєте бажання в серці – подарувати Нову СІМ’Ю дитині або підлітку, що втратили своїх рідних і у Вас виникнуть питання, Ви можете звернутись до місцевої служби у справах дітей: м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. № 107, 108, тел. 61724, 61727.

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#ДітиСироти #Усиновлення #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі

Релігійна громада Ковеля передала ілюстровані Біблії та засоби гігієни дітям нелегкої долі
Подарунки від благодійників отримали вихованці центру соціально-психологічної реабілітації, де перебувають діти, котрі опинилися у складних життєвих обставинах чи без опіки батьків.