1. Головна
  2. Новини
  3. Вихованці станції юних техніків м. Ковеля – призери обласних змагань з судномодельного спорту

Вихованці станції юних техніків м. Ковеля – призери обласних змагань з судномодельного спорту

З 18 по 20 вересня 2020 року на базі оздоровчого табору «Сонячний» в с. Гаразджа Луцького району відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту. Про це повідомляється на сторінці Ковельської міської станції юних техніків у Фейсбук.

У заході взяли участь 6 команд (28 учасників), які представили заклади освіти Волині та Рівненщини.

Ковельську СЮТ представляли четверо учасників: Голярчук Владислав, Бірук Михайло, Ковальчук Арсеній та Гемонов Олексій. Учасники змагань демонстрували власні розробки моделей військових, цивільних суден з механічними двигунами, радіокерованих моделей фігурного курсу, катерів вільної конструкції із електричним двигуном і гребним гвинтом довжиною до 600 мм, радіокерованих моделей довільної конструкції з гребним гвинтом і електродвигуном, які вирізнялись оригінальністю та цікавим дизайном.

За підсумками змагань у командному заліку перемогла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради. ІІ місце виборола команда КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». ІІІ місце посіла команда ЗПО «Ковельська міська станція юних техніків» (керівник – Ілюшик Геннадій Григорович).

Вітаємо вихованців СЮТ та керівника нашої команди з черговим вдалим виступом на обласних змаганнях та зичимо нових перемог!


#Освіта

Коментарі

Читайте також

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки  м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»
Низка заходів пройшла під гаслом «Твій друг - безпечний рух!», метою яких було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, заміських дорогах, у транспорті, профілактика дорожньо-транспортного травматизму.

27 вересня - День вихователя та дошкільних працівників

27 вересня - День вихователя та дошкільних працівників
Міський голова Олег Кіндер щиро вітає зi святом людей, які щоденно віддають тепло своїх сердець дітям! Про досягнення колективів дошкільних установ розповіли на офіційному сайті Ковельської міської ради.