1. Головна
  2. Новини
  3. До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Управління соціального захисту населення повідомляє, що до 15 жовтня 2020 року проводиться прийом заяв від постраждалих громадян для взяття на облік щодо забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2021 рік. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Забезпечення потерпілих осіб, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, послугами на санаторно – курортне лікування проводиться згідно «Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 у порядку черговості, в межах бюджетних призначень. Показником черговості є дата постановки на облік.

Для взяття на облік щодо забезпечення санаторно-курортною путівкою постраждалі громадяни, віднесені до категорії 1 подають:

– заяву за встановленою формою;
– довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/0;
– копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1;
– копію паспорта
– копію довідки МСЕК

Один з батьків дитини з інвалідністю або особа, яка їх заміняє, подають:
– заяву за встановленою формою;
– довідку для одержання путівки на санаторно- курортне лікування за формою 070/0;
– копію посвідчення дитини з інвалідністю (із вкладкою);
– копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;
– копію паспорта одного з батьків або особи, яка їх заміняє;
– довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Під час подання копій документів, пред’являються оригінали зазначених документів.

За бажанням, замість заяви на забезпечення санаторно-курортним лікуванням може бути подана заява на отримання у 2021 році грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України. До заяви додається довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о, копія посвідчення, копія паспорта.

Для отримання більш детальної інформації особам, потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС, необхідно звертатися до управління соціального захисту населення виконкому Ковельської міської ради за адресою: вул. Незалежності,148, каб. № 9, або ж за телефоном 52633.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Звернення міського голови Олега Кіндера з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Звернення міського голови Олега Кіндера з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана
Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь, адже саме Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, великого життєвого досвіду та любові до своєї країни.

30 вересня — День усиновлення

30 вересня — День усиновлення
На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 14 дітей віком до 18 років, які не досягли повноліття та підпадають під усиновлення.