1. Головна
  2. Новини
  3. Глава Міносвіти закликав місцеву владу перевести школи на дистанційну форму навчання

Глава Міносвіти закликав місцеву владу перевести школи на дистанційну форму навчання

Глава міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет закликав місцеву владу перевести школи на дистанційну форму навчання на найближчі два тижні. Про це він у суботу, 10 жовтня, написав у своєму Telegram-каналі, - повідомляє Корреспондент.

"Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька - знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей", - написав Сергій Шкарлет.

Він додав, що знає і розуміє, що питання організації навчання вирішують на місцях. Але важливо, щоб в такій непростій ситуації центральна і місцева влада діяли спільно.

"Тому дуже прошу прислухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО", - зазначав Сергій Шкарлет.

Т. в. о. міністра освіти зазначив, що розуміє всі виклики, перед якими постають керівники навчальних закладів, вчителі та батьки. І що ці виклики намагається долати весь світ. Він акцентує увагу на тому, що найголовніше - не допустити стрімкого поширення коронавірусу і зберегти здоров'я людей.


#Карантин #Освіта

Коментарі

Читайте також

За два тижні у Ковелі зафіксовано 94 випадки захворювання на коронавірус

За два тижні у Ковелі зафіксовано 94 випадки захворювання на коронавірус
У Ковельському МТМО додатково розгорнуто 26 ліжок для пацієнтів з інфекційними недугами. Всього їх підготовлено сто. На стаціонарному лікуванні у ЦРЛ перебуває 37 людей, з яких 27 — ковельчани.

Ковель потрапив до списку міст, ситуацією в яких занепокоєне Міністерство охорони здоров'я

Ковель потрапив до списку міст, ситуацією в яких занепокоєне Міністерство охорони здоров'я
Мова йде про зростання кількості хворих на COVID-19 серед мешканців громади. З цього приводу міський голова Олег Кіндер вкотре звернувся до ковельчан та закликав дотримуватись вимог карантину.