1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі змінено адреси шести виборчих дільниць

У Ковелі змінено адреси шести виборчих дільниць

Про зміну адрес виборчих дільниць у Ковелі повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Виборча дільниця №070990, яка була розміщена за адресою: вул.Незалежності, 17А, в приміщенні Ковельського міськміжрайонного відділу Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України, перенесена в приміщення Загальноосвітньої школи I ступеня №1, що знаходиться за адресою: вул.Кониського, 9А.

Виборча дільниця №070992, яка була розміщена за адресою: вул.Грушевського 56, у приміщенні Ковельської філії ВАТ “Волиньобленерго, перенесена в приміщення закладу загальної середньої освіти “Ліцей №1 м.Ковеля”, що знаходиться за адресою: вул.Незалежності, 29 ( вхід зі сторони спортивного залу).

Виборча дільниця №070994, яка була розміщена за адресою: вул.Чубинського, 16, в приміщенні гуртожитку Державного закладу “Ковельського центру професійно-технічної освіти”, перенесена в приміщення навчального корпусу цього ж закладу, що знаходиться за адресою: вул.Івасюка, 18.

Виборча дільниця №070996, яка була розміщена за адресою: вул.Незалежності, 94, у приміщенні будинку вчителя, перенесена у приміщення Ковельської міської ради ветеранів війни і праці, що знаходиться за адресою: вул.Олени Пчілки, 17.

Виборча дільниця №071010, яка була розміщена за адресою: вул.Відродження, 12А, у приміщенні школи мистецтв, перенесена в приміщення Закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок №11) (Центр розвитку дитини) м.Ковеля, що знаходиться за адресою: вул.Тараса Боровця, 2.

Виборча дільниця №071011, яка була розміщена за адресою: вул.Холмська, 48, у приміщенні ДП “ Ковельське лісове господарство”, перенесена у приміщення РЖКП №2, що знаходиться за адресою: вул.Данила Галицького, 6А.

#Вибори #РеєстрВиборців

Коментарі

Читайте також