1. Головна
  2. Новини
  3. Полеглим у зоні АТО/ООС ковельчанам присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» посмертно

Полеглим у зоні АТО/ООС ковельчанам присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» посмертно

Відповідно до клопотання міського голови Олега Кіндера звання «Почесний громадянин Волині» посмертно присвоїли ковельчанам, які загинули у зоні АТО/ООС або ж померли через наслідки війни. Відповідне рішення прийняте на сесії обласної ради. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові звання «Почесний громадянин Волині» посмертно удостоєні:

АБРАМЧУК Олександр Петрович,
АРТЕМУК Олександр Іванович,
ЗАДОРОЖНІЙ Андрій Володимирович,
КИЯН Володимир Петрович,
КІРЄЄВ Ігор Фаррахович,
ТАРАСЮК Олексій Васильович,
ШИЛІК Анатолій Вікторович,
ЯРМОЛЮК Олександр Петрович.

Сьогодні під час урочистого мітингу з нагоди Дня захисника України міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк вручили відзнаки рідним Героїв.


#ДеньКозацтва

Коментарі

Читайте також

У Ковелі змагались юні козаки

У Ковелі змагались юні козаки
Напередодні Дня українського козацтва серед школярів провели квест «Козацькі забави». Учасники змагань нагороджені грамотами управління освіти, а переможці відзначені ще й сертифікатами від сім'ї ресторанів «Классік».

Козаки з Волинської філії Концерну РРТ, що у Ковелі, по-особливому відзначили свято ФОТО

Козаки з Волинської філії Концерну РРТ, що у Ковелі, по-особливому відзначили свято ФОТО
Результати змагань, таких як «лава на лаву», бої міхами, метання колоди, перетягування линви та армреслінг, знання українських повстанських і козацьких пісень, засвідчили причетність чоловічої половини колективу до роду козацького.