1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі змагались юні козаки

У Ковелі змагались юні козаки

Напередодні Дня українського козацтва у ЗЗСО №12 провели квест «Козацькі забави». З великим задоволенням у дійстві взяли участь учні 7-8 класів шкіл міста. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Перед початком заходу кожна команда, а їх було 13, отримала маршрутний лист, за яким послідовно виконувала завдання. Одним з найцікавіших станцій квесту стала «Візитка». Колективи представляли свою назву, девіз та емблему. Не менш цікавою була «Вікторина». Діти обирали варіант правильної відповіді з кількох запропонованих.

Найемоційніше проявили себе учасники завдання при перетягуванні канату, показавши «Як козаки силою мірялись». Хлопці з великим завзяттям виконували кожне наступне випробування, серед яких були: «Козацький словник», «Спритний козак», «Нічна переправа», «Осідлай коня».

І от підійшла довгождана мить нагородження. Методист Ковельського Палацу учнівської молоді імені Івана Франка Людмила Посполітак привітала усіх з прийдешнім святом та подякувала учасникам, вболівальникам і гостям за активність, хорошу підготовку та позитив.

Перемогу здобула команда ЗЗСО №8, ІІ місце посіли представники НВК-колегіум №13, ІІІ - розділи між собою юні козаки СШ№3 та ЗОШ №10. Всі учасники змагань нагороджені грамотами управління освіти, а переможці відзначені ще й сертифікатами від сім'ї ресторанів «Классік». Присутні на святі отримали масу позитивних емоцій та задоволення.


#ДеньКозацтва

Коментарі

Читайте також

Козаки з Волинської філії Концерну РРТ, що у Ковелі, по-особливому відзначили свято ФОТО

Козаки з Волинської філії Концерну РРТ, що у Ковелі, по-особливому відзначили свято ФОТО
Результати змагань, таких як «лава на лаву», бої міхами, метання колоди, перетягування линви та армреслінг, знання українських повстанських і козацьких пісень, засвідчили причетність чоловічої половини колективу до роду козацького.

КовельPost вітає ковельчан зі святами!

КовельPost вітає ковельчан зі святами!
Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України, день створення УПА: 14 жовтня - знаковий і святковий день для усього українського народу.

Ковельські діти разом з батьками, які захищали Україну на сході, побували у «Волинській Січі»

Ковельські діти разом з батьками, які захищали Україну на сході, побували у «Волинській Січі»
Організаторами цікавого та змістовного сімейного дозвілля напередодні Дня захисника України стали Молодіжний центр "Місто ідей" та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.