1. Головна
  2. Новини
  3. КовельPost вітає ковельчан зі святами!

КовельPost вітає ковельчан зі святами!

День Українського козацтва відзначають щорічно 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

КовельPost вітає ковельчан зі святами! Ідея козацтва переплелася з історією українського народу, яка зберігає багато свідчень того, як Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом, вважалася їх заступницею і покровителькою. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова.

Сьогодні козак - це той, хто є воїном за духом, той, хто прагне свободи. А з 2015 року цей день став ще й святом усіх захисників України. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українців!

Цими днями також минає 77-а річниця з часу створення Української повстанської армії (УПА). Цей день в Україні відзначають офіційно з 2005 року. Вояків УПА не раз називали армією нескорених, армією, яка попри фізичну поразку була взірцем величі духу, самовідданості та героїзму. Адже як свідчить історія, коли людина любить землю, на якій живе, є її справжнім патріотом – вона її захищає.

У лавах повстанців були й ковельчани, котрі стали учасниками нелегкої боротьби за право українців мати власну державу. Для багатьох поколінь вони завжди будуть прикладом незламності духу та глибокого патріотизму. Бажаємо усім миру, міцного здоров'я, щастя, достатку та нових звершень на благо нашого міста, нашої держави.

Слава Україні!
Героям слава!

#КовельПост #ДеньКозацтва

Коментарі

Читайте також

Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost

Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost
КовельPost створив можливість кожному відвідувачеві швидко й легко продати якийсь товар, знайти споживача на свої послуги, здати нерухомість в оренду чи знайти роботу, лише заповнивши коротку форму.