1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відзначили День захисника України ФОТО

У Ковелі відзначили День захисника України ФОТО

У переддень свята – Дня захисника України в Ковелі на меморіалі Слави відбувся урочистий мітинг. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Звертаючись до ковельчан, міський голова Олег Кіндер зауважив, що немає більш відповідальної та гордої нині професії, ніж Український солдат — захисник країни. Він висловив вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, воїнам-інтернаціоналістам, військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам.

- Ваш внесок у справу захисту держави важко переоцінити. Велика Вам шана, повага, спасибі за самовідданість, мужність, віру й незламність, - наголосив очільник міста.

18 ковельчанам — учасникам бойових дій, військовослужбовцям частини А2042, Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, ветеранам Збройних Сил за мужність й самовідданість, патріотизм, гідне виконання громадянського і військового обов’язку, відстоювання миру, цілісності й незалежності країни та з нагоди Дня захисника України вручено Почесні грамоти та цінні подарунки.

Учасники мітингу оплесками вітали бійців, які один за одним виходили за нагородами.

Слово мав військовий комісар Сергій Гладун. Вітання звучали від ліцеїста Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Бориса Логвинюка.

Пам’ять про загиблих патріотів – оборонців України вшанували хвилиною мовчання, а панахиду відслужив протоієрей Василь Мичко з духовенством.

На завершення заходу лягли квіти до стели загиблим землякам – учасникам АТО, воїнам-інтернаціоналістам та Вічного вогню, пам’ятника борцям за волю України.#ДеньКозацтва

Коментарі

Читайте також

У Ковелі змагались юні козаки

У Ковелі змагались юні козаки
Напередодні Дня українського козацтва серед школярів провели квест «Козацькі забави». Учасники змагань нагороджені грамотами управління освіти, а переможці відзначені ще й сертифікатами від сім'ї ресторанів «Классік».