1. Головна
  2. Новини
  3. Карантин в Україні продовжили до кінця 2020 року

Карантин в Україні продовжили до кінця 2020 року

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця року. Відповідне рішення ухвалив сьогодні, 13 жовтня, на позачерговому засіданні Кабміну.

Кабмін пропонує прийняти певні нововведення. Як повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов, уряд змінив правила про дозволену кількість людей у масових зібраннях.

У "зеленій" зоні пропонується дозволити масові заходи у кількості не більше 50 людей;
У "жовтій зоні" - не більше 30 людей;
У "помаранчевій" зоні - не більше 20 людей.

При цьому по всій території країни діють правила дотримання умов соціальної дистанції у 1,5 м та маскового режиму.

На території регіонів з відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів, крім міжнародних змагань, за окремим погодженням з МОЗ.

Крім того, в Україні по-новому будуть визначати "червоні" зони. Зокрема, якщо захворюваність протягом 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення.

Також уряд обмежив роботу ресторанів. Так, з 22:00 до 7:00 робота закладів дозволена лише для доставки та на винос. Суб'єктам господарювання рекомендують організувати позмінну роботу працівників.

Закладам середньої освіти рекомендують встановити канікули з 15 до 30 жовтня, а закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти рекомендують перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада (з рекомендаційним виїздом із гуртожитків).

#Карантин

Коментарі

Читайте також