1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують фінансувати заходи, спрямовані на виправлення засуджених

У Ковелі планують фінансувати заходи, спрямовані на виправлення засуджених

Як повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради, депутати розпочали підготовку до 73-ї сесії. Сьогодні працювала постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету і фінансів.

Обранці громади рекомендували на затвердження сесії нову міську програму щодо фінансування комплексних наглядових та соціально-виховних заходів для виправлення та ресоціалізації засуджених/адмінпокараних на 2021-2023 роки.

Начальник міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробацій” у Волинській області Ірина Смоляр розповіла, що нині в Україні акцентують увагу на альтернативних видах покарань, які не пов’язані з позбавленням волі.

Їх установа надає допомогу, спрямовану на підтримку таких людей - консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань.

На них покладені функції щодо виконання судових рішень відносно осіб, які вчинили адміністративні правопорушення і зобов’язані відбувати покарання у виді: виправних, громадських чи суспільно корисних робіт.

Програма покликана поліпшити матеріально-технічну базу відповідних класів відділу; допомогти у навчанні персоналу шляхом проходження та проведення курсів, семінарів, тренінгів, «круглих» столів, онлайн навчань.

На реалізацію Програми планують виділити на наступний рік 60 тисяч гривень.#Депутати #МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

У Ковелі створять комунальне об’єднання “Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських”

У Ковелі створять комунальне об’єднання “Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських”
Нова некомерційна структура здійснюватиме свою діяльність на базі колишнього стадіону “Локомотив” і об'єднає кілька освітніх та спортивних установ і громадських організацій.