1. Головна
  2. Новини
  3. Для безпеки школярів у Ковелі ще біля кількох шкіл встановили яскраві макети ФОТО

Для безпеки школярів у Ковелі ще біля кількох шкіл встановили яскраві макети ФОТО

Для безпеки школярів у Ковелі ще біля кількох шкіл встановили яскраві макети "чоловічків". Такий подарунок місту на завершення каденції зробили депутати Ковельської міської ради VII скликання. Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі секретар міської ради Віра Федосюк.

Вони розміщенні біля пішохідних переходів, аби привертати увагу водіїв на тих відрізках дороги, де найчастіше проїжджу частину переходять діти. Це сприятиме завчасному зменшенню швидкості автомобілів при під'їздах до "зебри".

Віра Федосюк подякувала обранцям громади, які долучилися до реалізації проєкту.

- Хочу подякувати тим, хто підтримав мою ідею, на кінець нашої каденції зробити місту подарунок. Ідея була в тому, щоб пішохідні переходи підсилити макетами школярів для підвищення безпеки учнів на центральних вулицях міста, на дорогах міжнародного значення, біля яких знаходяться навчальні заклади, а саме: біля ліцею №1, 7, 10, школи №5 за кошти з депутатського фонду.

Як ми повідомляли раніше, такі макети школярів у яскравому одязі ще перед початком нового навчального року з'явилися поблизу ліцею №3 імені Лесі Українки та біля ЗЗСО №1. Тоді їх встановили з ініціативи та за кошти Сім'ї ресторанів «Classic» (підприємець Дідицький Р.). Це був подарунок місту з нагоди 20-річчя діяльності мережі закладів у Ковелі.

Ця ідея сподобалась і місцевим депутатам. Тому обранці громади вирішили подбати про безпеку дітей і біля інших навчальних закладів міста Ковеля.

Секретар міської ради у своєму дописі також нагадала, скільки усього вдалося зробити за час роботи депутатів сьомої каденції, побажала нових перемог та ще довго працювати для розквіту нашого міста.

- Завдяки Вам, в місті збудовані та відремонтовані водогони, дороги, прибудинкові території, прокладені кілометри теплових мереж та освітлення, десятки зведених на садках та школах дахів, облаштовані спортивні майданчики, встановлені системи відеонагляду, створений центр реабілітації дітей з інвалідністю, аматорський театр, молодіжний центр, унікальний футбольний комплекс на "сільмаші", створені найкращі в області умови медичного обслуговування, придбане новітнє обладнання для освіти та охорони здоров’я… І ще багато втілених в життя проектів для простих городян, - зауважила Віра Федосюк.#Безпека #Депутати #ВіраФедосюк

Коментарі

Читайте також