1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський міськрайонний суд взяли під охорону

Ковельський міськрайонний суд взяли під охорону

13 жовтня Ковельський міськрайонний суд взято під охорону співробітники територіального управління Служби судової охорони у Волинській області. Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Волинській області.

Начальник територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковник Служби судової охорони Володимир Сюйва у вітальному слові до співробітників ССО звернув особливу увагу на пильність та відповідальність у несенні служби, важливість покладених на Службу завдань, та наголосив про шанобливе ставлення до відвідувачів і працівників судової установи:

- Від вашої професійності та чіткості дій, виконань покладених на вас обов'язків, залежить спокійний робочий ритм судової установи. Вважаю, що на сьогодні, Служба судової охорони, як орган державної влади у системі правосуддя, гідно несе службу. Ми молода служба, але попри невеликий термін діяльності, рік на теренах Волині, у нас є свої успіхи й досягнення, - підкреслив Володимир Сюйва.


Під час проведення інструктажу з охорони та забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку, співробітникам наголосили на дотриманні карантинних норм у період пандемії. Співробітники, які приступили до несення служби, забезпечені необхідними спеціальними засобами та засобами індивідуального захисту. Згідно карантинних заходів, щоденно, усі працівники та відвідувачі судової установи будуть проходити температурний скринінг та дезинфікування рук.

Голова Ковельського міськрайонного суду Волинської області В'ячеслав Лесик також привітав судових охоронців з початком несення служби у стінах судової установи м. Ковель та висловив сподівання на конструктивну співпрацю.

#Безпека

Коментарі

Читайте також

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»

У ліцеї № 3 імені Лесі Українки  м. Ковеля відбувся конкурс стріт-арт на асфальті «Ми пішоходи!»
Низка заходів пройшла під гаслом «Твій друг - безпечний рух!», метою яких було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, заміських дорогах, у транспорті, профілактика дорожньо-транспортного травматизму.