1. Головна
  2. Новини
  3. Змінено порядок компенсації за послугу «муніципальна няня»

Змінено порядок компенсації за послугу «муніципальна няня»

Уряд затвердив Постанову «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Про це повідомила Софія Сагаль, начальник управління соціального захисту населення, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ініціатива «муніципальної няні» була запроваджена Мінсоцполітики у січні 2019 року та реалізовувалася у межах пілотного проєкту. За результатами аналізу її впровадження виявлено низку питань, що потребують врегулювання.

Так внесеними змінами до Порядку, зокрема, визначається, що:

- розмір компенсації за догляд за дитиною з інвалідністю становить два прожиткових мінімуми на дітей віком до шести років;

- компенсація послуги «муніципальна няня» надається отримувачам за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини, за винятком отримувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, дитиною, яка отримала тяжку травму та потребує трансплантації органа, паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність, а також отримувачів, у яких одночасно народилось троє і більше дітей;

- компенсація послуги «муніципальна няня» надається, якщо один або обоє із батьків, опікунів не зайняті та є особами з інвалідністю І або ІІ групи;

- компенсація не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартості послуги з догляду;

- муніципальна няня – фізична особа-підприємець одночасно може доглядати не більше 3-х дітей, юридична особа – 10 дітей.

Також визначено вимоги до оформлення документів, що підтверджують оплату послуги з догляду муніципальній няні.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
Управління соціального захисту населення повідомляє, що до 15 жовтня проводиться прийом заяв для взяття на облік щодо забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування на 2021 рік.

Звернення міського голови Олега Кіндера з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Звернення міського голови Олега Кіндера з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана
Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь, адже саме Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, великого життєвого досвіду та любові до своєї країни.

30 вересня — День усиновлення

30 вересня — День усиновлення
На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 14 дітей віком до 18 років, які не досягли повноліття та підпадають під усиновлення.