1. Головна
  2. Новини
  3. Одержувачам житлових субсидій у Ковелі нагадують про відкриття поточних рахунків

Одержувачам житлових субсидій у Ковелі нагадують про відкриття поточних рахунків

Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі, затвердженим постановою КМУ від 17.04.2019 року № 373 (зі змінами) (далі – Порядок), та Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі – Положення), визначено порядок виплати громадянам зекономлених коштів пільг та житлових субсидій, які надавалися їм у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

Відповідно до абзацу дев’ятого пункту 9 Порядку та підпункту 5 пункту 110 Положення залишки коштів, що обліковувалися на рахунку Мінсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк», для виплати пільг/житлової субсидії за обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії станом на 01.06.2020 року, і за якими не було звернень пільговиків/отримувачів житлової субсидії щодо їх виплати, 20.12.2020 припиняють обліковуватися АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів мають бути повернуті АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Управління соціального захисту населення зауважує на необхідності для пільговиків/отримувачів житлової субсидії, на облікових записах яких наявні зекономлені кошти пільг/житлових субсидій за результатами виплатного періоду 2019-2020 років, які надавались їм у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк», звернутись до АТ «Ощадбанк» для відкриття поточних рахунків для подальшого зарахування на них залишків зекономлених коштів.


Світлана Созонік,
заступник начальника управління соціального захисту населення

Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Олег Кіндер вітає працівників соціальної сфери з професійним святом, яке вони відзначають 1 листопада

Олег Кіндер вітає працівників соціальної сфери з професійним святом, яке вони відзначають 1 листопада
Міський голова дякує колективам установ і ветеранам за відданість обраній справі. Лише люди з великим серцем та щирою душею обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
Управління соціального захисту населення повідомляє, що до 15 жовтня проводиться прийом заяв для взяття на облік щодо забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування на 2021 рік.