1. Головна
  2. Новини
  3. Мешканці Ковеля та Ковельського району заборгували за газ 50 мільйонів гривень

Мешканці Ковеля та Ковельського району заборгували за газ 50 мільйонів гривень

60% клієнтів «Волиньгаз Збуту», а це понад 150 тисяч волинян, не сплачують за природний газ вчасно. Загальна сума боргових зобов’язань складає понад 400 мільйонів гривень. Про це повідомляють у пресслужбі ТОВ «Волиньгаз Збут».

За статистикою щорічно з вересня по лютий рівень розрахунків за житлово-комунальні послуги різко знижується. Найнижчий рівень оплати спостерігається у листопаді. Цього року на несплату рахунків вплинула ще й пандемія. Так, на Волині за спожитий у вересні газ, розрахувалися лише 47% споживачів.

Найбільше боржників - у Луцьку та Луцькому районі, загальний борг яких складає близько 200 млн грн. Найнижча заборгованість в Маневицькому районі – 397 тис. грн. Це пояснюється тим, що на Маневиччині найменша кількість споживачів блакитного палива – 275 домогосподарств.

Мешканці Ковеля заборгували за газ понад 39 мільйонів гривень. Борг жителів Ковельського району становить майже 11 мільйонів гривень.

Попри те, що на час карантину до боржників не застосовувалися штрафні санкції та не припинялося газопостачання, «Волиньгаз Збут» звертається до усіх клієнтів з проханням вчасно сплачувати за спожитий газ. У разі існування заборгованості – погасити її. Інакше постачальнику доведеться стягувати борг примусово. Боржникам уже підготовленні досудові попередження. У разі несплати боргу компанія змушена буде звернутися до суду.

Для боржників, які не мають змоги заплати заборговану суму відразу, «Волиньгаз Збут» дає можливість укласти договір реструктуризації та виплачувати її частинами.

#Волиньгаз

Коментарі

Читайте також

Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку

Виклики ковельчан на службу газу «104» надходитимуть до оператора у Луцьку
На Волині готуються до відкриття першої в Україні централізованої аварійно-диспетчерської служби «104». Раніше виклики від споживачів надходили на аварійну службу того району, у якому проживає споживач.