1. Головна
  2. Новини
  3. Власний блог на КовельPost

Власний блог на КовельPost

Пропонуємо ковельчанам ділитися власними публікаціями та новинами міста у персональних блогах на вебпорталі Ковеля.

Якщо вам є чим поділитися — неодмінно зробіть це, опублікувавши публікацію у своєму персональному блозі на вебпорталі КовельPost. Крім того, якщо ваш запис стосується подій міста Ковель, тоді він неодмінно буде розміщений у розділі новин. Підтримаємо народну журналістику!

Для вас створені необхідні інструменти для зручного створення публікацій: зберігання у чернетках, онлайн блокнот, попередній перегляд, інструкція та рекомендації щодо наповнення змісту.

Щиро дякуємо всім, хто активно співпрацює з КовельPost: читачам та дописувачам. Адже ви не тільки стежите за подіями у місті, а й берете участь у створенні новин, повідомляєте про заходи, допомагаєте висвітлювати суспільно важливі теми життя громади.

Тож КовельPost запрошує до співпраці! Пишіть, спілкуйтеся, діліться враженнями, робіть посилання у соцмережах.

#КовельПост

Коментарі

Читайте також

КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель

КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель
КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель - безкоштовну, відкриту спільноту для фотографів, які можуть поділитися своїми роботами з гостями та жителями міста.

Чому варто розмістити інформацію про підприємство чи організацію на КовельРost в інтернет-каталозі?

Чому варто розмістити інформацію про підприємство чи організацію на КовельРost в інтернет-каталозі?
Власники бізнесу досить часто недооцінюють розміщення інформації в інтернет-каталогах, чим втрачають не лише свої прибутки, але й не дають можливості клієнтам скористатися необхідними послугами.