1. Головна
  2. Новини
  3. КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель

КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель

Майже у кожного з нас є чудові світлини, які просто зберігаються в теках комп’ютерів та телефонах, в кращому випадку чекаючи на свій перегляд раз на століття... Ви поширюєте фото в соціальних мережах, які відразу отримують вподобайки та згодом забуваються та стають важкодоступними для людей. Крім того, досить складно їх сортувати за певними категоріями. Також, практично неможливо підтвердити ваше авторство, оскільки зображення може розповсюджуватися досить швидко просторами інтернет.

Ковель — дуже гарне містечко з неймовірними краєвидами. Але коли гості міста чи його мешканці хочуть переглянути його красу в мережі Інтернет — знайти необхідні фото доволі складно. Саме тому, КовельPost створив Фотогалерею міста Ковель - безкоштовну, відкриту спільноту для фотографів, які можуть поділитися своїми роботами з жителями міста. Кожне зображення буде містити відомості про його автора, атрибути, кількість переглядів та іншу інформацію.

Давайте разом в єдиному місці зберемо кращі світлини нашого міста та познайомимо з їх авторами. Гарних світлин!
Виявили помилку, виникли труднощі із завантаженням світлини, будь ласка, напишіть нам у Viber на номер: +3 (050) 196-76-79.

#КовельПост

Коментарі

Читайте також

Чому варто розмістити інформацію про підприємство чи організацію на КовельРost в інтернет-каталозі?

Чому варто розмістити інформацію про підприємство чи організацію на КовельРost в інтернет-каталозі?
Власники бізнесу досить часто недооцінюють розміщення інформації в інтернет-каталогах, чим втрачають не лише свої прибутки, але й не дають можливості клієнтам скористатися необхідними послугами.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!
КовельPost вітає з головним національним святом країни! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі – Українській державі.