1. Головна
  2. Новини
  3. Допоможемо місцевому бізнесу разом!

Допоможемо місцевому бізнесу разом!

Сьогодні місцевий бізнес потребує підтримки кожного з нас як ніколи. Десятки, а то й сотні підприємств, які успішно працювали та приносили дохід в місцевий бюджет, вимушені скорочувати працівників та ставити під питання існування не лише власної справи, а й долі міста в цілому.

З метою підтримки ковельських підприємців вебпортал КовельPost розробив безкоштовний Каталог підприємств та організацій міста з подальшим поширенням їхньої діяльності у соціальних мережах.

Безпомилково можна стверджувати, що кожен мешканець багаторазово задавав собі запитання, де можна придбати якусь річ або отримати необхідні послуги? А скільки разів ви чули вислів, що в Ковелі такого не має або не роблять? Але насправді, Ковель дуже потужне місто з величезним потенціалом для розвитку, і в нас, якщо не зараз, то з часом буде все!

Давайте разом підтримаємо улюблене кафе, магазин, перукарню та безліч інших закладів, які працюють у місті, де ми живемо. Основною метою каталогу є поєднання всіх надавачів послуг. Від тих, хто щойно розпочав свою роботу, до успішних підприємств, які уже мають чималі здобутки. І ми робимо це абсолютно безкоштовно. Наша мета - невпинний розвиток міста, який неможливий без діяльності підприємців, для яких і створений даний каталог.

Отримуйте послуги, купуйте товари у своїх місцевих підприємців, які працюють у Ковелі сьогодні, адже кожне замовлення - саме та підтримка, якої їм зараз так не вистачає. Ваші дії не лише збережуть робочі місця для жителів міста, ваших друзів та родичів, але й допоможуть українським виробникам, економіці міста та України в цілому.

#КовельПост

Коментарі

Читайте також

Власний блог на КовельPost

Власний блог на КовельPost
Пропонуємо ковельчанам ділитися власними публікаціями та новинами міста у персональних блогах.

КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель

КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель
КовельPost запускає фотогалерею міста Ковель - безкоштовну, відкриту спільноту для фотографів, які можуть поділитися своїми роботами з гостями та жителями міста.