1. Головна
  2. Новини
  3. Виявлено канал розповсюдження наркотиків на території с. Світязь, смт. Шацьк, м. Любомль та Ковель

Виявлено канал розповсюдження наркотиків на території с. Світязь, смт. Шацьк, м. Любомль та Ковель

Наразі встановлено особи чотирьох зловмисників, які розкладали небезпечні речовини в с. Прилуцьке, а також на території с. Світязь, смт. Шацьк, м. Любомль та Ковель. Аби повідомляти потенційним покупцям про сховані закладки, вони використовували телеграм-канал. Повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.

Виявили розповсюджувачів наркотиків ще кілька днів тому співробітники кримінальної поліції Ковельського районного управління поліції. В мікроавтобусі одного з фігурантів, який зупинили поліцейські, тоді знайшли і вилучили полімерні пакети з речовиною PVP, три скляні колби з нашарування чорного кольору, чотири медичні шприци з нашаруванням синього кольору, три електронні ваги, полімерний пакет з речовиною рослинного походження зовні схожою на канабіс вагою близько 10 грамів тощо.

Відомості за цим фактом належним чином зареєстрували.

Згодом, провівши ряд оперативно-розшукових заходів, поліцейські встановили, що особи причетні до розповсюдження закладок на території області. Це підтвердили і відомості з вилучених мобільних телефонів фігурантів. Нині відомо про більш, ніж 300 місць закладок небезпечних речовин. Більше 230 закладок працівники Ковельського РУП та управління боротьби з наркозлочинністю вже вилучили. Наразі проводяться подальші заходи щодо встановлення усіх можливих місць закладок наркотичних речовин.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 307 КК України: йдеться про незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Поліцейські встановлюють усіх причетних до розповсюдження наркотиків.#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

З нагоди Дня Національної поліції правоохоронці Ковеля завітали до дітей центру соціально - психологічної реабілітації

З нагоди Дня Національної поліції правоохоронці Ковеля завітали до дітей центру соціально - психологічної реабілітації
Тут проживають діти з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, чиї батьки через асоціальну поведінку не виконували своїх обов’язків.

Слідчі ковельської поліції отримали відзнаки з нагоди професійного свята

Слідчі ковельської поліції отримали відзнаки з нагоди професійного свята
Цей підрозділ є одним із найважливіших, адже від фахової щоденної роботи слідчих напряму залежить, як швидко злочинці будуть притягнені до відповідальності, а права громадян відновлені.