1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельську виховну колонію продають за понад 42 млн грн

Ковельську виховну колонію продають за понад 42 млн грн

Окреме майно Державної установи «Ковельська виховна колонія» виставили на продаж. Електронний аукціон стартував 3 жовтня, прийом пропозицій триватиме до 27 жовтня, – повідомляє Перший.

Зокрема, до лоту входить дві адміністративні будівлі, будівля школи, клубу та їдальні для засуджених, будівля ПТУ, складів, цехів, розплідника для службових собак, гуртожитки, гаражі. Також серед майна, яке виставляється на продаж, – КПП, котельня, підсобки, господарські будівлі, вишки, теплиця, огорожа. Усього – 33 одиниці майна, яке розташоване на території. Об’єкт розташований за адресою м. Ковель, вул. Тараса Шевченка, 20.

Аукціон з продажу майна має відбутися 28 жовтня. Стартова ціна лоту – 41,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, у липні минулого року відбулося засідання комісії з оптимізації установ виконання покарань, під час якого було прийнято рішення про оптимізацію таких установ. Серед них була і Ковельська виховна колонія. Звідти уже перевели засуджених, а персонал звільнили.


#ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також

Виховну колонію у Ковелі «законсервують»

Виховну колонію у Ковелі «законсервують»
Про це йдеться у документі, що надійшов на адресу Ковельської міської ради за підписом заступниці міністра юстиції України Олени Висоцької у відповідь на звернення обранців громади Ковеля.