Ковельчанам нагадали про столітню боротьбу України з агресором

Історія нашої держави насичена різними героїчними подвигами громадян, котрі боролись за існування України з агресором. На даний час вказана боротьба продовжується проти кремлівського окупанта, який своїми агресивними діями намагається знищити українську націю.

Про столітню боротьбу України з агресором, суспільству нагадують плакати, які розміщені на центральних вулицях міста Ковеля.

Доки Збройні Сили України стримують навалу регулярних військ РФ, українська спецслужба, співробітники якої воюючи на видимих і невидимих фронтах ефективно захищають національні інтереси держави та протидіють підступним викликам гібридної агресії РФ проти нашої країни. Їхня професійна робота неодноразово зривала підлі спроби російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Україні, розхитати обороноздатність війська та посилити паніку і хаос на українських землях. Тому потрібно пам’ятати, що на захисті безпеки держави стоять мужні хлопці, які готові віддати своє життя, щоб зберегти право України на мирне існування.

Ваша безпека – наша турбота!

#гібридна_війна #агресія_рф #сбу #зсу #україна #ковель

Читайте також

Крим: справедливість невдовзі буде відновлено

Крим: справедливість невдовзі буде відновлено
Цього року виповнилась вже четверта річниця з моменту анексії Криму Російською Федерацією. Всі ми добре пам’ятаємо, як на півострів почали проникати «зелені чоловічки», які захоплювали головні адміністративні будинки.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.