1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Що таке центр реабілітації для наркозалежних і алкозалежних?

Що таке центр реабілітації для наркозалежних і алкозалежних?

Що таке центр реабілітації для наркозалежних і алкозалежних? Який має бути кваліфікований реабілітаційний центр?

Реабілітація - це сукупність медичних, психологічних і соціальних послуг, які надаються особам з наркозалежністю або алкозалежністю з метою відновлення її можливостей, покращення стану здоров'я і благополуччя.

Мене звати Едуард і я не один рік допомагаю людям позбутися вживання хімічних речовин і люди, які до мене звертаються мають перевагу в тому, що мені відомо, який насправді має бути реабілітаційний центр і як правильно обрати таку організацію для своїх рідних людей. І саме в цьому напрямку переважно проходять мої телефонні або індивідуальні консультації.

Реабілітація осіб з залежністю є довготривалим процесом, результат якого можливо досягти за допомогою зусиль фахівців різного профілю. Переважно батьки, як і мої в свій час коли стикнулися з цією проблемою знаходились в розпачі і навмання через інтернет знайшли перший попавший реабілітаційний центр і саме йому надали перевагу!

Таким чином сім'ї здебільшого можуть помилитися і обрати заклад, який не має ліцензії на ведення медичної практики. І в процесі лікування вашої близької людини його можуть закрити і не дати змогу долікуватися без відшкодування матеріальних коштів. Керівники таких закладів здебільшого є особи, які у минулому також мали проблеми з вживанням психоактивних речовин.

І далеко не всі керівники та працівники таких закладів є фахівцями у сфері психічного здоров'я і мають дипломи, що не тільки не можуть підтвердити свою кваліфікованість, а також може значно вплинути на організацію самого процесу реабілітації і відновлення хворого.

В такому відповідальному виборі не потрібно поспішати, а навпаки виділити найбільшу увагу і свій час для забезпечення подальшого ефективного лікування і допомоги вашій хворій людині.

Ні ці та інші питання ви можете звернутися до мене особисто.

Консультації безкоштовно.

Анонімність гарантую!

Тел 0990205691
0967881289


#ЕдуардАскеров
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також

Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"

Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"
Щоб запобігти проблемі наркоманії Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з незалежними консультантами організовує лекції превентивного характеру у навчальних закладів міста.