1. Головна
  2. Колонка автора
  3. У Ковелі запрацював кабінет допомоги нарко- та алкозалежним та їх сім'ям

У Ковелі запрацював кабінет допомоги нарко- та алкозалежним та їх сім'ям

Емоції переповнюють і вже у власному кабінеті я прийняв своїх перших клієнтів. Невже я втілив задум, який у мене виник ще два роки тому?!

І ще раз переконуюсь в тому, що мрії збуваються, і головним її генератором є ВІРА 🙏.

ВІРА, яка візуалізується у нашій уяві та взаємодіє напряму з мрією, таким чином формуючи насамперед її результат і згодом заповітне бажання втілюється в наше життя.

Відкриття кабінету для надання допомоги залежним і їх сім'ям передував етап тривалої підготовки, і в планах був після закінчення навчання. Але в деякій мірі такий крок мене зобов'язує і надихає не зупинятися на досягнутому, а навпаки - мотивує підвищувати свій професійний рівень, як майбутнього фахівця і збільшувати рівень відповідальності.

І тільки тепер, я сповна розумію і дійшла до мене суть сказаних слів моїм батьком: - будеш таскати цеглу і важко працювати на будівництві, а щоб сидіти в кабінеті і перебирати папірці чистими руками потрібно відмінно навчатися. І ти був правий коли казав мені це, ще в дитинстві. Інсайт, який прийшов в мене при описі поста, я хочу подякувати тобі за життя, яке ти мені дав.

Консультації за попередньою домовленістю по телефону 👇

☎️ 0990205691

Лікування залежностей

☎️ 0967881289

Анонімність гарантую!


Телефон довіри 👇

☎️ 0687995565

🆘 Репост і залишені коментарі дадуть змогу більшій кількості читачів побачити цей пост і звернутися за допомогою, а комусь - надію і шанс врятувати життя близької їм людини.


#ЕдуардАскеров #Групадляспівзалежних

Коментарі

Читайте також