Записи з тегом - ЧемпіонкаУкраїни

У чемпіонки світу, ковельчанки, Юлії Ткач викрали авто, яке їй подарували на 30-річчя кілька днів тому

Це сталося вночі у Львові, де нині проживає спортсменка. 26 вересня вона відзначила ювілей і про подарунок від коханого чоловіка написала у соцмережі. Сьогодні подарована Мазда зникла з платної парковки.

Як чемпіонка світу та Європи Юлія Ткач готується до ліцензійного чемпіонату світу з вільної боротьби ВІДЕО

Уродженка міста Ковеля, колишня вихованка Заслуженого тренера України Анатолія Мілехіна, Юлія Ткач візьме участь у змаганнях світової першості, на яких виборюватимуть ліцензії для участі в Олімпійських іграх 2020 року.

Ковельчанка Тетяна Коб стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з боксу ВІДЕО

Вона впевнено дійшла до півфіналу, у якому провела бій з турчанкою Бусе Чакіроглу. Тетяна поступилась суперниці з рахунком 5:0. Вітаємо ковельчанку з бронзовою нагородою і пишаємося землячкою!

Ковельчанка Тетяна Коб здобула чергову перемогу та вийшла у півфінал чемпіонату Європи з боксу ВІДЕО

У завтрашньому фіналі Тетяна зустрінеться із представницею Туреччини Бусе Чакіроглу, якій вона поступилася у рингу на ІІ Європейських іграх, що проходили цьогоріч у Мінську.

Ковельчанка Тетяна Коб бере участь у чемпіонаті Європи з боксу у Мадриді

Дванадцятиразова чемпіонка увійшла до складу української збірної, яка захищатиме честь держави на Євро-2019 з боксу серед жінок, який цьогоріч проходить з 22 серпня по 1 вересня в Іспанії.