Записи з тегом - ЧемпіонкаУкраїни

І знову срібна медаль у паралімпійської чемпіонки Юлії Батенкової-Бауман

Вона у складі національної паралімпійської збірної команди з зимових видів спорту бере участь у черговому етапі кубка світу з лижних перегонів та біатлону, який триває у Швеції.

Юлія Батенкова-Бауман про омріяне «золото», донечку Злату та найкращу подругу — ковельчанку Інну Повх

Мультимедалістка чотирьох Паралімпіад після 14 років у зимових видах спорту таки виборола свою 14–ту паралімпійську медаль, яка стала першою «золотою».

Ковельчанки Юлія Ткач та Ольга Падошик - серед кращих борчинь 2018 року. Ігор Падошик та Олег Стус - серед кращих тренерів

Елітний борцівський клуб нагородив спортсменів, які впродовж року завойовували медалі найвищого ґатунку на світових борцівських килимах.

Юлія Батенкова-Бауман здобула срібну медаль на кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Вона фінішувала другою на дистанції 7,5 кілометрів. Наразі національна паралімпійська збірна команда має 11 нагород.

Чемпіонка Європи та України з боксу Тетяна Коб провела майстер-клас для учнів СШ №3 м.Ковеля ФОТО

Зустріч відбулась у рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів». Невимушене спілкування, авторгафи та фотосесія, а також вікторина з призами від відомої спортсменки.

Ковельчанка Юлія Ткач провела олімпійську розминку з ліцеїстами Львівсього державного ліцею імені Героїв Крут ФОТО

Захід відбувся у рамках всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Do Like Olympians», ініціатором якого є Національний олімпійський комітет України.

Колишня ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман взяла участь у проекті ТСН «Ті, що вражають» ФОТО ВІДЕО

Це унікальний проект для українського телебачення, де історіями своїх злетів і падінь діляться відомі та надзвичайно сильні українці. Серед них - паралімпійська чемпіонка.

Ковельчанка Юлія Ткач виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу у Будапешті ВІДЕО

У "бронзовому" фіналі вона здолала господиню килима, чемпіонку світу та Європейських Ігор, багаторазову призерку чемпіонатів Європи та світу.

25 жовтня відзначає день народження найбільш титулована представниця українського жіночого боксу, ковельчанка - Тетяна Коб

Мешканці нашого міста пишаються спортивними досягненнями своєї землячки, чий приклад є взірцем для наслідування юним ковельчанам. Найкращі побажання Тетяні адресує КовельРost.

Тетяна Коб та Олександра Федіс повернулися в Ковель з нагородами

На кубку України з боксу серед жінок наші спортсменки здобули золоту та срібну медалі.