1. Головна
  2. Новини
  3. І знову про медицину в Ковелі: цього разу - про пологовий будинок

І знову про медицину в Ковелі: цього разу - про пологовий будинок

Кілька років тому міська влада визначила одним із пріоритетних напрямків роботи - створення належних умов у лікувальних закладах. З тих пір капітально відремонтували та довели до сучасних стандартів хірургічне, отоларингологічне, інфекційне, терапевтичне, приймальне відділення та біохімічну лабораторію центральної лікарні. Для надання висококваліфікованих послуг закуплено дороговартісне обладнання. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Учора міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів та головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук навідались до пологового будинку, аби дізнатись про стан справ у закладі.

Очолює його лікар вищої категорії Світлана Гаврилюк. «У будівлі уже замінено усі вікна. Поступово оновили приймальне відділення акушерського стаціонару, на що з міського бюджету було виділено 200 тисяч гривень. Цьогоріч плануємо подбати про осучаснення гінекологічного оперблоку, відділення дитячої реанімації та санвузла у пологовому відділенні. У перспективі – капітальний ремонт харчоблоку. Потрібно закупити нову спеціальну стійку, яка призначена для компактного розміщення діагностичного обладнання, медичних приладів та інструментів. Це забезпечить швидкий і легкий доступ до всього необхідного під час проведення операцій», - каже Світлана Володимирівна.

Колектив пишається сучасною діагностичною та лікувальною апаратурою, що дозволяє надавати високоякісну допомогу. Роблять усе можливе, аби йти в ногу з часом. Турбуються про те, щоб матері з немовлятами почувалися комфортно від моменту народження й до виписки. Зокрема, якщо раніше породіллям доводилось лежати у багатомісних палатах, то тепер у кожній - по 1-2 жінки.

Важливо зазначити, що потік пацієнток значно збільшився. У минулому році було прийнято майже півтори тисячі пологів. Обслуговуються тут не лише ковельчанки, але й жительки Ковельського та Турійського районів.

Головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук наголошує: «Незважаючи на зроблене, нам є куди рухатися. Звичайно, аби втілити у життя усе задумане, потрібно затратити чималі кошти. Розуміємо, що усе й відразу зробити неможливо. Маючи такий лікарський персонал, яким варто пишатися, віримо, що незабаром створимо достойні умови для їхньої роботи».

Вислухавши усі побажання, міський голова зауважив, що потрібно докласти зусиль, аби лікувальний заклад був на найвищому рівні. Адже мова йде про здоров’я новонароджених малюків та їхніх матерів.

Олег Олексійович подякував медикам за ініціативність та професіоналізм і запропонував визначитись, куди потрібно першочергово спрямовувати кошти з місцевого бюджету.

#КовельськеМТМО #ОлегСамчук #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також