1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський ветсанзавод визнано банкрутом, а його територію нікому охороняти

Ковельський ветсанзавод визнано банкрутом, а його територію нікому охороняти

Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Олександр Козій у середу, 18 квітня, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розповів, в якому стані зараз ковельський ветсанзавод.

Зокрема Олександр Козій розповів, що протягом першого кварталу 2018 року працівники Держпродспоживслужби у Волинській області моніторили стан переміщених відходів тваринного походження в залізобетонних резервуарах та навколишньої території поблизу Ковельської філії ДП «Ковельветсанзавод». Пише Волинська правда.

«Ми проводили щодекадний моніторинг, за результатами якого спеціалісти Держпродспоживслужби встановили, що територія, на якій розміщені резервуари, огороджена сіткою, доступ до неї закритий на замок. Залізобетонні резервуари накриті металевими кришками, а на їхніх стінах є просочення рідини і незначні побічні запахи», – сказав перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Також Олексанлр Козій розповів, що 11 квітня спеціалісти Держпродспоживслужби виявили пошкодження огорожі території, де знаходяться резервуари, про це відразу повідомили в поліцію.

Говорячи про те, наскільки безпечне таке резервування, Козій запевнив присутніх, що просочення рідини з ємностей ніякої загрози для населення та навколишнього середовища не становить. Головною ж проблемою підприємства, за словами представника Держпродспоживслужби, є ситуація з охороною території, бо підприємство є банкрутом і через заборгованість звільнили всіх працівників. А територію підприємства охороняє лише один сторож.


#Ветсанзавод #ЕкологічнеЛихо

Коментарі

Читайте також

Де утилізують тваринні рештки після закриття ветсанзаводу у Ковелі?

Де утилізують тваринні рештки після закриття ветсанзаводу у Ковелі?
Держпродспоживслужба запевняє, що є достатньо спеціалізованих підприємств. На сьогодні не зафіксовано жодних звернень щодо порушень у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження.