Пришкільні табори у Ковелі відкриють пізніше, ніж зазвичай

За рекомендацією Волинського обласного лабораторного центру (у зв'язку і з випадками захворюваності дітей на кір), табори з денним перебуванням школярів відкриють у Ковелі на кілька днів пізніше, ніж зазвичай. Вони працюватимуть з 4 по 21 червня у сімнадцяти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

У них відпочиватимуть та проводитимуть своє дозвілля 1620 юних ковельчан. Це діти, які належать до пільгової категорії — сироти, напівсироти, діти учасників АТО та із малозабезпечених та багатодітних родин. А також переможці конкурсів, олімпіад, відмінники навчання, лідери учнівського самоврядування.

З місцевого бюджету на організацію роботи пришкільних таборів виділено 420 тисяч гривень. Для учнів передбачене дворазово гаряче харчування: сніданок та обід.

Для школярів планують провести різнопланові розважальні та пізнавальні заходи, екскурсії, спортивні змагання.

Як повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський, цього літа не працюватиме пришкільний табір у ЗОШ №2 у зв'язку з приписом управління ДСНС України у Волинській області щодо відсутності в навчальному закладі евакуаційного виходу. Проте загальна кількість дітей, яких планують оздоровити у шкільних літніх таборах, не змешиться.

#Освіта #Дозвілля

Читайте також