Пришкільні табори у Ковелі відкриють пізніше, ніж зазвичай

За рекомендацією Волинського обласного лабораторного центру (у зв'язку і з випадками захворюваності дітей на кір), табори з денним перебуванням школярів відкриють у Ковелі на кілька днів пізніше, ніж зазвичай. Вони працюватимуть з 4 по 21 червня у сімнадцяти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

У них відпочиватимуть та проводитимуть своє дозвілля 1620 юних ковельчан. Це діти, які належать до пільгової категорії — сироти, напівсироти, діти учасників АТО та із малозабезпечених та багатодітних родин. А також переможці конкурсів, олімпіад, відмінники навчання, лідери учнівського самоврядування.

З місцевого бюджету на організацію роботи пришкільних таборів виділено 420 тисяч гривень. Для учнів передбачене дворазово гаряче харчування: сніданок та обід.

Для школярів планують провести різнопланові розважальні та пізнавальні заходи, екскурсії, спортивні змагання.

Як повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський, цього літа не працюватиме пришкільний табір у ЗОШ №2 у зв'язку з приписом управління ДСНС України у Волинській області щодо відсутності в навчальному закладі евакуаційного виходу. Проте загальна кількість дітей, яких планують оздоровити у шкільних літніх таборах, не змешиться.

#Освіта #Дозвілля

Ковельські діти готуються до відпочинку в «Артеку»

Ковельські діти готуються до відпочинку в «Артеку»
З початку цього року у дитячих оздоровчих центрах «Артек» та «Молода Гвардія» уже побувало 20 дітей пільгових категорій.

Старшокласникам розповіли про можливості навчання у КПЕК ЛНТУ та Ковельському ЦПТО

Старшокласникам розповіли про можливості навчання у КПЕК ЛНТУ та Ковельському ЦПТО
У Ковельському промислово-економічному коледжі та у Ковельському Центрі професійно-технічної освіти відбулися дні відкритих дверей.

Команда ЗОШ №1 м. Ковеля — переможці змагань з воєнізованого кросу ВІДЕО

Команда ЗОШ №1 м. Ковеля — переможці змагань з воєнізованого кросу ВІДЕО
Старшокласники змагалися не лише з бігу, а й показували свої вміння й навички у метанні гранати та стрільби з пневматичної гвинтівки.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: