Ковельська лікарня отримала медичні функціональні ліжка

У рамках реалізації на Волині Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області» ковельські медики отримали медичні функціональні ліжка з матрацами Jiangsu Yongfa Medical. Про це повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

«Ці постачання – власне, той результат кропіткої праці групи з впровадження Субпроекту, який чекали і лікарі, і пацієнти. Тішуся, що цього року наші заклади усіх рівнів надання отримують стільки різного й необхідного обладнання. А головне – якісного. Це те, до чого ми прагнули, працюючи над тендерною документацією», – каже начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Ковельські медики щиро дякують начальнику Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігорю Ващенюку, консультанту з управління субпроектом Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Марії Адамчук за сприяння ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини та постійну тісну співпрацю в покращенні матеріально-технічної бази Ковельського МТМО.


#КовельськеМТМО

Читайте також

«Не буде Декларацій – не буде грошей на медицину», - головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук

«Не буде Декларацій – не буде грошей на медицину», - головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук
У Ковелі лише 34% мешканців підписали Декларації з сімейними лікарями та 56,33% - з педіатрами. Скільки ковельчани підпишуть декларацій, стільки й відповідно до визначеного коефіцієнта виділять коштів з Держбюджету на місцеву медицину.