Ще одна група ковельських дітей повернулася з відпочинку на Азовському морі ФОТО

Ще одна група юних мешканців нашого міста повернулася з відпочинку. З ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця, у рамках програми „Схід і Захід разом” десять днів ковельчани разом з учнями гімназії „Софія” з смт Нікольське оздоровлювались на узбережжі Азовського моря в пансіонаті „Троянда”, що в селі Мелекіно Донецької області.

Діти дуже здружилися та провели багато часу разом. Серед них було проведено турнір з шашок, фотоконкурс „Краса українського Приазов'я”. Переможці та призери отримали сувеніри і подяки. Також школярі здійснили незабутні екскурсії катером по Азовському морю та до заповідника „Кам'яні могили”, де отримали яскраві враження.

Висловлюємо щиру подяку ковельським організаторам поїздки, Нікольському селищному голові Олегу Мендрину, депутатам Нікольської районної ради, виконавчому директору місцевої асоціації органів місцевого самоврядування „Крок громад” Сергію Молонову, помічнику – консультанту народного депутата України Д.Лубінця Наталії Проценко, батькам нікольських учнів за фінансову підтримку, безліч смаколиків і подарунків та можливість прийняти дітей.

З купою позитивних емоцій, засмаглі, оздоровлені та щасливі діти Ковеля та Нікольського повернулися додому, пообіцявши зустрітися наступного року.


Галина Шевчук,
методист Ковельської станції юних туристів


#Нікольське #Дозвілля #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також