У Ковелі завершується підготовка закладів освіти до нового навчального року

Впродовж літа у Ковелі активно ведеться підготовка установ освіти до нового навчального року та до роботи в зимових умовах. На це в місцевому бюджеті передбачені значні кошти. Про стан справ на початок серпня поінформував начальник управління освіти Віктор Бичковський.

Триває капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ №1 (профінансовано 137,3 тис. грн. ), дахів ДНЗ №2 (239,5 тис.грн.), частини покрівлі ЗОШ №9 (154,3тис.грн), у завершальній стадії - покрівлі ДНЗ №8 (493,5 тис.грн.), даху ЗОШ №5 (830,1 тис.грн.), закінчено - частини покрівлі спортивного залу приміщення басейну НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №13-колегіум" (299,6 тис.грн.).

Проводиться реконструкція (тепломодернізація) огороджуючих конструкцій міської гімназії (освоєно 87,4тис.грн.) та навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13-колегіум (проведено тендер, готується договір з переможцем торгів).

Виконано поточні ремонти: приміщень ДНЗ №3 на 29,4 тис.грн., ДНЗ №4 – 53,3 тис.грн., ЗОШ №2 та проводяться протипожежні заходи – всього на суму 122,2 тис.грн., спортивного залу та рекреаційної зони ЗОШ №1 – 115,0 тис.грн., водопровідної мережі СШ №3 – 2,5 тис.грн., замінено двері у ДНЗ №7 на енергозберігаючі – 7,9 тис.грн., даху ДНЗ №13 – 115,0 тис.грн., встановлено блискавкозахист у ДНЗ №14 – 28,5 тис.грн., здійснено електромонтажні роботи, проведено заміну дверей ЗОШ №5 – 40,4 тис.грн.

Придбано теплолічильники для ЗОШ №2 (37,6 тис.грн.) та ЗОШ №8 (36,7 тис.грн ), телевізор для міської гімназії (17,6 тис.грн, ), комп’ютер для ЗОШ №10 (13,1 тис.грн.), системний блок для НВК №11 (10,7 тис.грн.), сковорода електрична для ДНЗ №8 (31,2 тис.грн. ), акустична система для ДНЗ №10 (6,9 тис.грн.), ноутбук для Палацу учнівської молоді (10,0 тис.грн.).

У навчальних закладах перевірено надійність блискавкозахисту та ізоляції електромереж і електроустаткування, стан електролічильників, технічний огляд і перезарядку вогнегасників, повірку теплових лічильників.Джерело: офіційний сайт Ковельської міської ради


#Освіта

Ще одна група ковельських дітей повернулася з відпочинку на Азовському морі ФОТО

Ще одна група ковельських дітей повернулася з відпочинку на Азовському морі ФОТО
Вони відпочивали разом зі своїми однолітками з Нікольського Донецької області. Побували на екскурсіях, взяли участь у конкурсах, отримали подарунки.

Понад три мільйони гривень спрямують у Ковелі на термомодернізацію міської гімназії та НВК №13

Понад три мільйони гривень спрямують у Ковелі на термомодернізацію міської гімназії та НВК №13
Такий результат співпраці міської влади і народного депутата Степана Івахіва, який на державному рівні відстоює інтереси Ковеля.

В управлінні освіти повідомили, хто може очолити ковельські школи

В управлінні освіти повідомили, хто може очолити ковельські школи
Інформують про перший етап конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: