Ковельчан, які дбають про чистоту поблизу ставка, обурює поведінка відпочивальників

На березі ставка, що у Ковелі, відпочивальники залишили після себе купи сміття. Про це Інформаційному агентству ВолиньPost повідомила Орися Дерев'яненко-Кацевич.

Вона зазначила, що цей ставок знаходиться в районі Доку. «Навіть свиньми не можна назвати... колись ми тут прибирали, адже живемо зовсім поруч ставка, але наш український менталітет не змінити! Чи може це Порошенко насмітив? Люди, перш ніж скаржитися на життя, політиків і т.д. почніть себе міняти, адже правда: який народ така і влада!» – пише жінка.

«Він був колись зарослий і мало там хто купався, ми його почистили, зробили берег, з нашим другом поставили лавки, гойдалки, турніки, все за власний кошт. От так люди цінять те, що для них роблять.

До речі, і ми також брали людей щоб там прибирали, все платилось з власної кишені, ось такі наслідки після того як я припинила вкладати туди свої сили», – обурюється ковельчанка.#Благоустрій

Від сьогодні пункт пропуску «Ягодин» – на ремонті

Від сьогодні пункт пропуску «Ягодин»  – на ремонті
Починаючи з 3 вересня рух вантажного транспорту буде сповільненим через будівельні роботи. Крім того, передбачено встановлення скануючої системи.

Хто нищить майно громади? І як запобігти місцевому вандалізму?

Хто нищить майно громади? І як запобігти місцевому вандалізму?
Потрощені лавки на бульварі Лесі Українки комунальники демонтували. Поламану дитячу гойдалку на Володимирській також обіцяють прибрати.

Ковельчани, які мають не прийняті в експлуатацію житлові, дачні будинки чи гаражі, зможуть їх узаконити

Ковельчани, які мають не прийняті в експлуатацію житлові, дачні будинки чи гаражі, зможуть їх узаконити
Проте «будівельна амністія» стосується не всіх незареєстрованих приватних об’єктів.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: