У Ковелі відзначено переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»

Сьогодні на початку засідання виконкому вручили сертифікати переможцям конкурсу «Кращий бізнес-проект». Його ініціював Ковельський міськрайонний центр зайнятості. Міська влада підтримала цю пропозицію і в бюджеті передбачила 30 тисяч гривень на нагородження. Повідомляє прес-служба міської ради.

Як розповів директор центру зайнятості Ігор Приймак, заявок було багато, до фіналу увійшло шість учасників. Двоє з них і стали лідерами цих змагань. Керівник установи подякував міському голові Олегу Кіндеру, депутатському корпусу за підтримку ідеї, тісну співпрацю, розуміння і висловив сподівання, що в подальшому хороші напрацювання матимуть продовження.

На переконання голови конкурсної комісії, заступника міського голови Ігоря Прокопіва, проекти-переможці будуть цікавими і корисними для ковельчан. А ці кошти стануть хорошим стартом для підприємців та допоможуть їм реалізувати свої плани.

Друге місце та сертифікат на 10 тисяч гривеь дістались Наталії Шевченко. Яка має намір відкрити у Ковелі барбершоп (суто чоловіча перукарня, у якій надаватимуть послуги не лише зі стрижок та зачісок, а й впрядковуватимуть вуса та бороду).
Нагороду отримала її колега, адже Наталя саме зараз перебуває на навчанні в Одесі.

Переможцем конкурсу визнано Олену Шилік, яка хоче надавати послуги з реставрації виробів з деревини. Їй вручили сертифікат на 20 тисяч гривень

Щасливчиків привітав міський голова Олег Кіндер, побажав їм успіхів, вагомих прибутків, завжди бути оптимістами і досягати бажаного.


#ЦентрЗайнятості #МіськийБюджет #ОлегКіндер

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.