У Ковелі знайшли масове поховання німецьких солдат ФОТО ВІДЕО

На території Ковельської школи мистецтв знайшли масове поховання німецьких солдат часів Другої світової війни. Це підтвердили пошукові роботи спеціалістів групи “Захід” Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями.

За кілька тижнів пошуковці підняли з-під землі близько 200 останків солдат і офіцерів Вермахту, які загинули в боях за Ковель, розповів один з працівників спілки Мирон Старко.

На масові захоронення солдат пошуковців вивели німецькі архіви. Саме вони свідчать, що в будівлі місцевого готелю на початку 1944 року діяв військовий госпіталь. У ті роки тут загинуло і поховано більше трьох тисяч німецьких солдат та офіцерів. Ця інформація також міститься в архівних документах.

Пошуковці кажуть, що це поховання нетипове для Вермахту, адже могила є братською. Далі займатимуться ідентифікацією решток, перепохованням та пошуком родичів. На знайдених жетонах солдатів позначено групу крові, його номер та військовий підрозділ.

Більш детально про пошукові роботи - у сюжеті Ігоря Чайки та Олега Гаврищука.
#ІсторіяКовеля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО
Відбулась презентація робіт учасників проекту, які засвідчили, що Ковель - місто творчих людей, відомих спортсменів та цікавого історичного минулого.