"Мелодія осінніх кольорів" - виставку власних робіт з такою назвою представили ковельські художники ФОТО

Щорічно у жовтні ковельські майстри з нагоди Дня художника готують колективну виставку своїх робіт. У культурно-просвітницькому центрі діє цікава та колоритна експозиція, на якій представлені картини понад двадцяти художників. Серед них - добре відомі відвідувачам імена, а також нові талановиті майстри.

Крім живопису, тут можна оглянути батик, графіку, ліпнину з тіста, зернову мозаїку, розпис по склу та плетіння з паперових трубок. Різноманітною вона є і жанрово. Переважно це пейзажі, хоча є й чимало натюрмортів, мариністика, портрети, сюжетні полотна та абстракція.

Ватро відзначити, що виставка не була б такою яскравою, якби не роботи вихованців ГО «Реабілітаційний центр», які презентували одинадцять полотен. У мазках картин відобразився настрій, почуття та мрії молодих авторів.

У свою чергу, підготовча група дитячої художньої школи ім. А. Лазарчука представила у виставковій залі власну експозицію малюнків.

Усіх небайдужих до чарівного світу мистецтва запрошуємо відвідати експозицію та особисто почути мелодію осінніх кольорів.


Василина Столярчук, науковий співробітник
Ковельського історичного музею


#Виставка

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також