У Ковелі проведуть благоустрій території школи мистецтв та частини вулиці Леонтовича

На 43-й сесії міської ради, яка відбулась 25 жовтня, прийнято рішення про проведення благоустрою території Ковельської школи мистецтв та частини вулиці Леонтовича.

Батьки талановитих дітей, які вивчають музичне мистецтво у навчальному закладі, що знаходиться на вулиці Леонтовича, 1, зверталися до міської влади з проханням забезпечити належні умови для того, аби учні могли зручно та безпечно дістатися до школи.

Починаючи з червня 2017 року обранці громади не могли визначитися з рішенням. 17 засідань поспіль (а це понад півтора року!) на розгляд депутатів міської ради вносились два проекти, проте жоден з них не набирав достатньої кількості голосів для того, аби його втілили в життя.

Один проект рішення передбачав будівництво доріжки до Ковельської школи мистецтв з вулиці Театральної між житловими будинками №5 і №7. Інший - благоустрій території Ковельської школи мистецтв та частини вулиці Леонтовича.

Щоразу на сесійних засіданнях між депутатами виникали бурхливі дебати, які в результаті ні до чого не приводили. Голосів обранців громади щоразу бракувало як для набрання чинності одного рішення, так і іншого.

Учора, 25 жовтня, більшістю голосів депутати все ж підтримали проект рішення, згідно якого буде проведено благоустрій території Ковельської школи мистецтв та частини вулиці Леонтовича. Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства доручено забезпечити розроблення проектно-кошторисної документації на проведення відповідних робіт.


#Депутати #СесіяМіськоїРади #Благоустрій #РемонтДороги

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські депутати планують дати більше грошей на фізичну культуру і спорт

Ковельські депутати планують дати більше грошей на фізичну культуру і спорт
На 100 тисяч гривень може зрости фінансування участі спортсменів у зборах та змаганнях з футболу, тенісу, легкої атлетики, вільної боротьби, веслування. Передбачені кошти і на заходи, що відбуватимуться у Ковелі.

Відтепер втілити гарну інноваційну ідею у Ковелі можна за допомогою Громадського бюджету

Відтепер втілити гарну інноваційну ідею у Ковелі можна за допомогою  Громадського бюджету
Ковельчани мають можливість подавати власні пропозиції щодо поліпшення естетичного вигляду міста, комфорту у певному мікрорайоні, на прибудинковій території. Проекти можуть стосуватися різних сфер життєдіяльності міста.