Письменник Макс Кідрук презентував ковельчанам свою нову книгу «Де немає Бога»

"Веселі пригоди мандрівників-дотепників з екскурсами в історію й географію, гостросюжетні мікси з техно, містики, жахів, психології та фантастики, аналітична публіцистика – все це – багатогранний, непередбачуваний, іронічний і серйозний Макс Кідрук," - так про молодого, проте досить відомого письменника, пише Ковельська центральна районна бібліотека.

Макс Кідрук презентував ковельчанам свою нову книгу «Де немає Бога» – психологічний, гостросоціальний роман. Представник молодої генерації української літератури, Макс постійно росте і міняється, змушуючи своїх читачів підтягуватися, вчитися, розвиватись інтелектуально й емоційно, більше читати й думати, не сидіти на місці, відкривати для себе нові горизонти.

У залі бібліотеки було багато учнівської молоді і людей з солідним читацьким стажем. Тих, хто перечитав усі Кідрукові книги, і тих, хто щойно познайомився з ним.

Організатори зустрічі сподіваються, що кількість учасників фан-клубу письменника у бібліотеці зросте. Шанувальники в поетичній формі побажали гостю стати лауреатом Нобелівської премії.
#Бібліотека #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з бійцем-добровольцем, волонтером, автором і виконавцем пісень, народжених в боях за Україну

16 жовтня у Ковелі відбудеться зустріч з бійцем-добровольцем, волонтером, автором і виконавцем пісень, народжених в боях за Україну
Гостем Ковельської центральної районної бібліотеки буде відомий волинський бард, учасник АТО Юрій Щербик, який є лауреатом фестивалів авторської та патріотичної пісні.