Відомий український гурт «Без обмежень» виступив у Ковелі з презентацією нового альбому «Буду з тобою»

У Ковелі з презентацією нового альбому «Буду з тобою» побував відомий український гурт «Без обмежень». Колектив розпочав свою діяльність ще у 1999 році, проте справжній успіх до них прийшов нещодавно.

У програмі виступу звучали не лише нові пісні, а й композиції з трьох інших студійних альбомів, записаних значно раніше.

Хлопців із гурту «Без обмежень» називають рок-романтиками. Це мужні чоловіки, які підкорили багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Серед прихильників – чимало ковельчан, про що засвідчив переповнений зал палацу культури імені Тараса Шевченка.

Соліст - Сергій Танчинець, впродовж усього концерту спілкувався з глядачами, розповідаючи історію створення та творчої діяльності колективу. Програма носила не лише романтичний, а й патріотичний характер. Про що неодноразово лідер гурту наголошував під час концерту. Адже серед пісень – композиції про Україну, присвячені бійцям АТО та Небесній сотні. Гурт виконав і пісню «Воля», що стала саундтреком до художнього фільму «Позитивний Бандерас», військової драми, створеної на основі подій АТО.

Сильний голос, змістовні пісні, професійний звук та світло, а головне - щире та невимушене спілкування з глядачами, - усе це сприяло чудовій атмосфері у залі. Ковельчани підспівували, аплодували, танцювали та просили музикантів «на біс», адже не хотіли відпускати зі сцени.

Фронтмен гурту обіцяв повернутися у Ковель з новими концертами. Йому сподобалась публіка, а особливо велика кількість дітей, присутніх у залі. На завершення свого виступу він запросив малечу на сцену, тож вони співали й танцювали разом. Потому відбулась фото- та автограф-сесія колективу з ковельчанами.


#Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі побував співавтор основних державотворчих документів України - Володимир Шовкошитний

У Ковелі побував співавтор основних державотворчих документів України - Володимир Шовкошитний
Народний депутат, один з авторів Декларації про Суверенітет України, Акту проголошення Незалежності та Конституції України, поет, прозаїк та публіцист, громадський та державний діяч.

Письменник Макс Кідрук презентував ковельчанам свою нову книгу «Де немає Бога»

Письменник Макс Кідрук презентував ковельчанам свою нову книгу «Де немає Бога»
У ній йдеться про людей, котрі вижили в авіакатастрофі, опинившись в одному з найнедоступніших місць планети. Цей роман – спроба збагнути, чи залишиться у них те, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, де немає Бога.