17 листопада у Ковельському центрі дистанційного навчання МАУП - День відкритих дверей

17 листопада відбудеться черговий День відкритих дверей у Ковельському центрі дистанційного навчання Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це найбільший недержавний вуз країни. Лише цього дня можна отримати знижку 20% на сучасну європейську освіту.

Ковельський центр дистанційного навчання МАУП, у співпраці з вищими навчальними закладами Варшави (Польща), оголошує набір студентів на заочну та дистанційну форми навчання за напрямами:
- економіка;
- менеджмент;
- облік та оподаткування;
- правознавство;
- психологія.

Можливий вступ без ЗНО.

Якщо цього року ви не вступили до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання, або в дорослому віці вирішили отримати першу чи другу вищу освіту – звертайтесь у МАУП!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме – здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП.

Додаткова інформація за адресою: м. Ковель, вул. Ф.Одрача,1 (колишня Чапаєва). тел.: (03352) 5-24-67 або моб.: 097 755 62 60; 099 527 80 07.


#МАУП #Освіта

Читайте також

23 червня - День відкритих дверей у Ковельській філії МАУП

23 червня - День відкритих дверей у Ковельській філії МАУП
Саме цього дня діятиме знижка в оплаті за навчання. Крім того, можна буде дізнатися про цьогорічні умови вступу до Міжрегіональної Академії управління персоналом. Є можливість отримати вищу освіту без ЗНО.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.