Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Ковеля отримав спеціалізовані стільці для фіксації різних положень тіла дитини з ДЦП

Два реабілітаційні стільці для дітей з вадами постави та дисфункцією м’язів отримав Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Ковеля. Пише офіційний сайт міської ради.

Заклад давно потребував таких спеціалізованих меблів, які є досить дороговартісними. Допомогли з їх придбанням наші земляки, які нині мешкають у США, Сергій та Володимир Рачинські. Необхідні моделі вдалось знайти в Польщі завдяки Анджею Ліпінскі з партнерської гміни Бабошево. Він посприяв і з їх доставкою.

Директор закладу Марія Кисляк каже, шо вони отримали надзвичайно цінний подарунок - спеціалізовані стільці для фіксації різних положень тіла дитини з ДЦП. Їх легка і компактна конструкція дозволяє забезпечити комфортність, а наявність зручної парти сприяє участі у різних видах занять.

Під час уроків і тренувань розвивається координація, дрібна моторика, усуваються спазми, покращується кровообіг в уражених ділянках та у всьому тілі. Це сприяє розвитку рухової активності найменших пацієнтів.

Заступник міського голови Ігор Прокопів подякував усім добродіям за милосердя і розуміння: “Приємно, що є такі люди, як Сергій та Володимир Рачинські. Розповівши їм про те, що реабілітаційний центр потребує такого обладнання, вони відразу запропонували свою фінансову допомогу. І це далеко не єдине, що вони зробили для нашого міста. Вони підтримують і наших учасників АТО. До речі, їх благородні справи відзначено і вони стали у нинішньому році переможцями конкурсу “Кращий” у номінації “Меценат року”.


#СоціальнийЗахист #Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»
Почесною головою обрано ковельчанку, відому юну «дипломатку» Марійку Мовчан. Відбувся перший форум меценатів та благодійників, на якому зібрано кошти на облаштування спортзалу для дітей-сиріт.

Якщо в родині є онкохворі, алко- чи наркозалежні, є шанси отримати субсидію. Про нові правила нарахування субсидій

Якщо в родині є онкохворі, алко- чи наркозалежні, є шанси отримати субсидію. Про нові правила нарахування субсидій
Держава не надаватиме пільг боржникам аліментів. Отримувачі субсидій зобов'язані декларувати грошові перекази з-за кордону. Деталі - від начальника управління соціального захисту.