Управління освіти м.Ковеля нагадує, що для реєстрації на ЗНО школярам необхідні ID-картки

Управління освіти м. Ковеля нагадує старшокласникам, котрі планують складати ЗНО цьогоріч, про необхідну для реєстрації та складання іспитів умову - наявність ID-картки. З цього приводу отримали відповідний лист з Міністерства освіти і науки України, - повідомив начальник управління Віктор Бичковський. Відповідну інформаційну роботу серед школярів та батьків проводять директори навчальних закладів та педагоги.

Особливо це стосується учнів шкіл віком 14 років і старших. Вони мають своєчасно оформити ID-картки, які потрібні для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Питання є особливо актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку безкоштовно.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до Ковельського центру надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності,73.

Подавати для реєстрації на ЗНО інший документ можуть особи, які, проживаючи на окупованій території, не мали можливості отримати паспорт, а також іноземці і ті, хто звернувся до України за захистом.

Вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.

Усі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.


#ЦНАП #Освіта

Читайте також

З нововведенням у роботі Ковельського ЦНАПу ознайомились представники міграційної служби

З нововведенням у роботі Ковельського ЦНАПу ознайомились представники міграційної служби
Впродовж місяця у Центрі надання адміністративних послуг приймають документи для оформлення паспортів на виїзд за кордон та громадянина України у формі ID-картки.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.