У ковельській НВК №11 обрали «Юну Леді – 2018»

15 листопада відбулось найочікуваніше учнівське свято «Юна Леді – 2018». Актова зала НВК №11 на деякий час перетворилася на подіум. У конкурсі змагалися п'ятеро учениць 5-х класів. Про подію пише сайт НВК №11.

До складу журі входиливчителі школи. Роботи для журі було достатньо. Оцінювалися не лише традиційне дефіле, а й візитка кожної учасниці, конкурс "Книга кухаря", "Умілі ручки", "Юний модельєр" та конкурс для вболівальників "Один за всіх та всі за одного".

Кожна з учасниць пройшла нелегкий шлях випробувань. Вони підтвердили, що є чарівними і привабливими, причому всі без винятку. Окрім учасниць, танцювальні номери для глядачів підготували й групи підтримки. Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів.

Переможницею конкурсу "Юна Леді – 2018" стала учениця 5-Б класу Пікун Анастасія.

Титул "Міс грація" отримала учениця 5-Г класу Бойчук Вероніка, "Міс ніжність" – учениця 5-А класу Мовчан Юлія, "Міс талант" – учениця 5-В класу Чавлюк Поліна, "Міс загадка" – учениця 5-А класу Ягодинець Юлія.

Свято залишило багато позитивних вражень не тільки в учасниць конкурсу, а й у глядачів, які підтримували конкурсанток гучними оплесками.#Освіта #Дозвілля

Читайте також

17 листопада у Ковельському центрі дистанційного навчання МАУП - День відкритих дверей

17 листопада у Ковельському центрі дистанційного навчання МАУП - День відкритих дверей
Запрошують абітурієнтів на заочну та дистанційну форми навчання за напрямками: економіка, менеджмент, правознавство, психологія, облік та оподаткування. Можливе здобуття вищої освіти без ЗНО.

На Схід вирушив гуманітарний вантаж, який для бійців ООС збирали навчальні заклади Ковеля ФОТО

На Схід вирушив гуманітарний вантаж, який для бійців ООС збирали навчальні заклади Ковеля ФОТО
Про збір допомоги для військових 14-ї окремої механізованої бригади та інших розповіла директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.