У Ковелі діє виставка живопису «Світ емоцій». Автор унікальних робіт, які віддає на доброчинні справи, побажав залишитись невідомим

Атмосфера спокою, ніжності панує у галереї мистецтв. Там експонується вражаюча виставка олійного живопису, відвідавши яку глядач відволікається від суєти, поспіху та шаленого ритму життя. Поринути у чарівний світ мистецтва запрошують ковельчан та гостей міста на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Експозицію презентує Благодійний Фонд «Зірка Благодіяння» у рамках освітнього проекту. Його основний напрямок діяльності це - допомога дітям, їх мистецьке та естетичне виховання.

Подібні виставки постійно відбуваються у Києві, Миколаєві, Херсоні, Одесі, Луцьку. Крім цього, Фонд проводить безкоштовне художнє оформлення дитячих будинків, інтернатів. Минулого року відбувся аукціон картин. За виручені кошти було прооперовано двох хлопчиків з вадами зору.

Експозиція складається з 30 оригінальних робіт. Кожна вабить, змушує детально вдивлятись в мазки пензля та незвичне фактурне доповнення. Тут ми можемо побачити маленьких діток, які граються зі своїми домашніми улюбленцями. Зображені на картинах балерини своєю грацією та вбранням нагадують чарівних лебідок. Зачаровують сильні та розумні тигри, що зачаїлись десь серед гущі лісу, могутні і водночас спокійні ведмеді, благородні коні. Не залишає нікого байдужим краса наших лісів.

Оглянувши таку виставку, у відвідувачів виникає запитання: "Хто ж її автор"? Проте, це – таємниця, якою художник не бажає ділитись. Він – меценат, який робить добру справу, працюючи інкогніто. Відомо лише, що автор родом з України та уже багато років проживає в Нідерландах. Він займається живописом, не перший рік співпрацює з Фондом, надаючи свої полотна для благодійності. Така позиція художника викликає шану та повагу.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до чарівного світу мистецтва та відвідати виставку олійного живопису «Світ емоцій». Експозиція буде діяти впродовж місяця.


Василина Столярчук,
науковий співробітник Ковельського історичного музею#Виставка #Благодійність

Читайте також

14 листопада 2018 року талановитому художнику та скульптору Валентину Данилюку виповнилося б 80 років

14 листопада 2018 року талановитому художнику та скульптору Валентину Данилюку виповнилося б 80 років
У виставковій залі культурно-просвітницького центру діє інформаційний куточок про майстра. Ковельчан запрошують згадати в цей день світлу пам'ять талановитого митця.

"Мелодія осінніх кольорів" - виставку власних робіт з такою назвою представили ковельські художники ФОТО

"Мелодія осінніх кольорів" - виставку власних робіт з такою назвою представили ковельські художники ФОТО
Шанувальників живопису, графіки, батику, розпису по склу та плетіння запрошують в культурно-просвітницький центр, оглянути експозицію, приурочену Дню художника.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.