1. Головна
  2. Новини
  3. Цьогорічна осінь була багатою на успіхи для вихованців народного художнього колективу «Барвінок»

Цьогорічна осінь була багатою на успіхи для вихованців народного художнього колективу «Барвінок»

Доброю традицією стала участь вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Барвінок» Ковельського Палацу учнівської молоді імені Івана Франка в різноманітних конкурсах в Україні та за її межами. Цьогорічна осінь була особливо багатою на подорожі наших танцюристів. Розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

27-28 жовтня вихованці колективу (11-12 років) брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Day of dance 2018» у м. Львові. Діти показали досконалу хореографічну майстерність при виконанні танців «Гуцулята» та «Волинська скакуха» та здобули перше місце.

На початку листопада у м. Львові відбувся ХІХ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги». Цього разу 13-14- річні ковельчани представили найвідоміший танець України «Гопак». Палітра костюмів, художня довершеність танцю вразила глядачів.

Незабутнє свято дитячої творчості, таланту, співу та хореографії відбулося 10 листопада в м. Луцьку – фестиваль-конкурс пісні і танцю «Україна – мій дім». Натхненно і майстерно учасники ансамблю «Барвінок» виконали «Польку - тірольку» і завоювали першість у конкурсі.

Фестивальну естафету 17-18 листопада від старших товаришів перейняли барвінчата 9-10 років. Емоційно напруженим був їх виступ на Міжнародному фестивалі – конкурсі хореографічного та вокально-хорового мистецтва «Сокальські візерунки». В конкурсі змагались понад 180 учасників.

Це був перший виступ групи за межами рідного міста. І так склалося, що своїх вболівальників колектив майже не привіз. Підтримки в залі не було. Але під час «Польки-тірольки» зал просто вибухнув оплесками, а журі аплодувало стоячи. Оголошення переможців – хвилююча мить для всіх учасників, керівника… і «Барвінок» найкращий! Дитячі серця сповнені радістю, гордістю, а оченята світяться щастям.

І завершив осінній фестивальний марафон «Барвінок» у м. Львові 24-25 листопада (вихованці віком 12-14 років) на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий парад». Було багато знаних та достойних суперників із різних міст України, але танцюристи колективу ні на секунду не сумнівались у своїй перемозі. Щоденна та наполеглива праця була належно оцінена. «Барвінок» знову переможець!

Осінь 2018 року надовго залишиться в пам’яті 145 учасників-переможців «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Барвінок».

За вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді було відзначено дипломами керівника «Народного художнього колективу» ансамблю танцю Любов Ризванюк та педагогів-хореографів Марію Солоп, Тетяну Гулечко та Сергія Панюса.

Щирої подяки заслужили батьки. Це вони надихають своїх дітей займатися танцями, вони збирають їх у дорогу і є спонсорами гастролей. Часто вони долучаються до поїздок і тоді це велика допомога педагогам та надзвичайна моральна підтримка дітям, бо найголовнішою оцінкою є татове слово і мамине серце.#Барвінок #ПалацУчнівськоїМолоді #Освіта

Коментарі

Читайте також

Народний художній колектив «Барвінок» став володарем першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу

Народний художній колектив «Барвінок» став володарем першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу
За вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді відзначено й керівників ансамблю: Любов Ризванюк, Марію Солоп, Тетяну Гулечко, Сергія Панюса.

Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти

Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти
Уже понад сорок років вона є художнім керівником «Народного художнього колективу» - ансамблю танцю «Барвінок» палацу учнівської молоді імені Івана Франка.

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце
Батьки вихованців висловлюють вдячність педагогам: керівнику Любові Ризванюк, хореографам Марії Солоп та Тетяні Гулечко за турботу про дітей, уважність і підтримку під час поїздки до Болгарії.