Цьогорічна осінь була багатою на успіхи для вихованців народного художнього колективу «Барвінок»

Доброю традицією стала участь вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Барвінок» Ковельського Палацу учнівської молоді імені Івана Франка в різноманітних конкурсах в Україні та за її межами. Цьогорічна осінь була особливо багатою на подорожі наших танцюристів. Розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

27-28 жовтня вихованці колективу (11-12 років) брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Day of dance 2018» у м. Львові. Діти показали досконалу хореографічну майстерність при виконанні танців «Гуцулята» та «Волинська скакуха» та здобули перше місце.

На початку листопада у м. Львові відбувся ХІХ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги». Цього разу 13-14- річні ковельчани представили найвідоміший танець України «Гопак». Палітра костюмів, художня довершеність танцю вразила глядачів.

Незабутнє свято дитячої творчості, таланту, співу та хореографії відбулося 10 листопада в м. Луцьку – фестиваль-конкурс пісні і танцю «Україна – мій дім». Натхненно і майстерно учасники ансамблю «Барвінок» виконали «Польку - тірольку» і завоювали першість у конкурсі.

Фестивальну естафету 17-18 листопада від старших товаришів перейняли барвінчата 9-10 років. Емоційно напруженим був їх виступ на Міжнародному фестивалі – конкурсі хореографічного та вокально-хорового мистецтва «Сокальські візерунки». В конкурсі змагались понад 180 учасників.

Це був перший виступ групи за межами рідного міста. І так склалося, що своїх вболівальників колектив майже не привіз. Підтримки в залі не було. Але під час «Польки-тірольки» зал просто вибухнув оплесками, а журі аплодувало стоячи. Оголошення переможців – хвилююча мить для всіх учасників, керівника… і «Барвінок» найкращий! Дитячі серця сповнені радістю, гордістю, а оченята світяться щастям.

І завершив осінній фестивальний марафон «Барвінок» у м. Львові 24-25 листопада (вихованці віком 12-14 років) на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий парад». Було багато знаних та достойних суперників із різних міст України, але танцюристи колективу ні на секунду не сумнівались у своїй перемозі. Щоденна та наполеглива праця була належно оцінена. «Барвінок» знову переможець!

Осінь 2018 року надовго залишиться в пам’яті 145 учасників-переможців «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Барвінок».

За вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді було відзначено дипломами керівника «Народного художнього колективу» ансамблю танцю Любов Ризванюк та педагогів-хореографів Марію Солоп, Тетяну Гулечко та Сергія Панюса.

Щирої подяки заслужили батьки. Це вони надихають своїх дітей займатися танцями, вони збирають їх у дорогу і є спонсорами гастролей. Часто вони долучаються до поїздок і тоді це велика допомога педагогам та надзвичайна моральна підтримка дітям, бо найголовнішою оцінкою є татове слово і мамине серце.#Барвінок #ПалацУчнівськоїМолоді #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Народний художній колектив «Барвінок» став володарем першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу

Народний художній колектив «Барвінок» став володарем першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу
За вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді відзначено й керівників ансамблю: Любов Ризванюк, Марію Солоп, Тетяну Гулечко, Сергія Панюса.

Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти

Ковельчанка, Відмінник освіти України Любов Ризванюк удостоєна обласної премії за заслуги у сфері освіти
Уже понад сорок років вона є художнім керівником «Народного художнього колективу» - ансамблю танцю «Барвінок» палацу учнівської молоді імені Івана Франка.

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце

Ансамбль танцю «Барвінок» на міжнародному конкурсі удостоєний відзнаки за зайняте І місце
Батьки вихованців висловлюють вдячність педагогам: керівнику Любові Ризванюк, хореографам Марії Солоп та Тетяні Гулечко за турботу про дітей, уважність і підтримку під час поїздки до Болгарії.